Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Thor 3 Radnarok Doktor Strange...

Thor 3 Radnarok Doktor Strange és Loki jelenetének mi értelme volt? Amikor valami üres térbe küldte fél órát zuhanni XD

Figyelt kérdés

Nem láttam a különálló filmet Doktor Strangeről és nem is akarnám megnézni ezért kérdezem :


Amikor elmennek megkeresni Odint (amúgy a Doki honnan tudta hol van ?)Stephen aggódik , hogy Loki veszélyes e még a földre nézve , ezért is beszélgetett Thorral...Jól értem ?


Ez a jelenet sor semmit nem jelent , mert Strange ,szimplán aggódott mint a föld védelmezője , vagy van valami más a háttérben ?


Vagy csak szimplán csináltak nekik egy közös jelenetet mert TomH és BENC haverok a valóságban :)?


Ki ért eggyet a Loki rajongók közűl, hogy ez egy kicsit szar jelenet volt, mert alásta Loki tekintélyét/karakterét ?

Vagy csak élveztétek a vicces jelneteket..



2018. jan. 17. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Eddig annyi értelme volt, hogy vicces volt, meg rá lehetett írni a plakátra, hogy Doctor Strange is benne van. Lehet, hogy az Infinity War-ban fontossá válik majd, ki tudja. Lokinak meg mindig is volt a legfőbb tulajdonsága, hogy jobbnak, erősebbnek, okosabbnak, stb. hiszi magát, mint amilyen. Szerintem nem ásta alá ez a jelenet.
2018. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden Marvel karakternek szoktak lenni tipikus lúzer jelenetei. Pl. amikor Thort kiüti Hulk még az első bosszúállókban egy csapatmunka után.

Meg tele vannak ilyenekkel, mert részben vígjáték.

Strange hatalmasabb varázsló amúgy mint Loki, Ő az egyik legerősebb bosszúálló... Talán ezt is akarták érzékeltetni... Egynek is igaza van amúgy.

2018. ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A legfőbb célja az volt hogy összekapcsolja a dokit a bosszúállókkal :) egyébként más fontos funkciója nem nagyon volt :D Én nagy Loki rajongó vagyok de nem gondolom úgy hogy ez lekicsinyítő lett volna a számára. Dr. Strange hazai terepen volt könyen meglepte Lokit. Ha a doki lett volna Asgardba lehet forditva lett volna.

És mi az hogy nem akarod megnézni a Dr. Strange et :D nagyon jó film Benedict irtó jol játszta a szerepét és a látvány is iszonyatosan jó :D a sztori is elég türhető nagyon klasz film nézd csak meg

2018. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Loki rajongó vagyok, de szerintem aranyos volt :D Loki nem tűnt gyengének, főleg mert Strange lesből támadt rá, bár a doki erősebb mint Loki

Amúgy jó jelenetek azok, amikor a nagymenő karaktereket ilyen ciki helyzetbe hozzák, mert olyan természetesnek hatnak hogy még velük is történhet ilyen :D

2019. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Doctor Strange kérdőre vonta Thor-t, hogy miért hozta Lokit (aki szerinte közveszélyes) a Földre, majd útbaigazította őket
2021. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Huh..Ez egy régi kérdésem.

Nem is értem a felháborodasom XD, úgyhogy mostmár más ne írjon..

Utólag vicces volt, gondolom akkor annyira Loki fan voltam , hogy kiakadtam kicsit (de minek!?..)


Azóta láttam a Dr.Stranfe filmet , jó volt.

2021. máj. 18. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!