Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok, miről fog...

Mit gondoltok, miről fog szólni a Star Wars 9?

Figyelt kérdés
Vissza fog térni Luke? Van esély arra, hogy megtudjuk, kik voltak Rey szülei valójában vagy esetleg fény derülhet Snoke kilétére? (Annak ellenére, hogy meghalt)
2018. jan. 21. 11:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem Rey elmegy a lázár kúthoz, hogy beledobja Luke testét (ami nincs is meg már), de valami hiba csúszik az egészbe és Hulk fog kijönni a kútból aki megöli CGI Leilát és Kylot is, aztán Rey felhívja Castlet, hogy ugyan már, jöjjön és írjon már erről egy könyvet, de közben megjelenik Batman és Flash, hogy megöljék Hulkot, de Hulk szövetkezet Supermannel és megölik Batmanéket. Ezért Flash utolsó erejével elmegy vasemberhez és pókemberhez, hogy menjenek már átt a Star warsba megölni Hulkot és Supermant, amit meg is tesznek. És miután megölték őket Rey megjelenik a galaxis őrzőivel és rátámadnak vasemberre és pókemberre. A csata közben Átkeresztelik magukat bádogemberré és Pókkölyökké. A galaxis őrzői nyernek és ünnepelnek, de megjelenik Finn és poe a végtelen kövekkel és csókólznak egy jót. Elárulják, hogy mind a ketten Reybe voltak szerelmesek és Palvin Barbiba de egyikhez sem elég jó pasik ezért egymást választották és most mindenkit megölnek akiknek közük volt ezekhez a lányokhoz. mindenkit meg is ölnek és átveszik a galaxis feletti uralmat és a galaxisra béke vonul egészen addig amíg megjelent Optimus prime és a galaxis az álcákhoz csatlakozva elpusztították a világot. A 10-ik részben pedig a tizedik doktor előről indítja a star wars univerzumot.
2018. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%

Első, de vicces vagy! Ja nem.


Szerintem Snoke visszatér, kiderül hogy ő Plagueis, és végez Kyloval, Rey viszont legyőzi.

2018. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Remélem Abramsék nem táncolnak vissza Rey szüleivel kapcsolatban. Azzal annullálnák a SW8 legfontosabb üzenetét.
2018. jan. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Rey-ék felkeresik a szövetségeseiket, és ujjászervezik az ellenállást. Néhány új szereplő belép a történetbe. Mindeközben Kylo Ren is megerősíti a seregét, megerősíti megtépázott flottáját. Továbbra sem mond le arról, hogy felkutassa Skywalkert, megszerezze a kardot és megtalálja Reyt. Kylo meghasonlott lelke tovább hasadozik, úgy hogy tovább fogja vegzálni a lányt, valószínű a fél film csatározásokról fog szólni. Fizikai és szellemi csatározásokról egyaránt. Egyszer csak megjelenik Snoke is (közkívánatra) és bealázza durván Kylo Rent amiért elárulta, jól megkínozza és bebörtönzi. Ő persze gondolatban segítséget kér Reytől, aki nem akar először segíteni rajta, de lassú víz partot mos, és végül megindul a lázadók hajóival az Első Rend flottái ellen. Ennek Snoke kifejezetten örülni fog, mert az ellenállás házhoz jön és jó részét szét tudja zúzni. Rey kiszabadítja Kylo Rent. Kylo találkozni fog Leiával, aki a szeme láttára fog meghalni (nem ő öli meg), de előtte Leia még elmondja neki, hogy a nagyapja azért állt a sötét oldalra, mert azt hazudták neki, hogy csak így tudja megmenteni a nagyanyját. Ez felnyitja Kylo szemét és átsorol a fény oldalára. Nagy nehezen megszöknek a túlélő ellenállók, megbújnak egy bolygón, hogy megerősödjenek, és újabb sereget szervezzenek. Kylo vagyis Ben és Rey, Luke szellemének illetve a szent Jedi írások segítségével tovább képezik magukat, elvégzik a Jedi tanfolyamot és a törött Skywalker kardot is megjavítják. Egymást kiegészítve még erősebbek lesznek és amikor eljön az idő, elkezdődik az igazi háború, együttesen le tudják győzni Snokeot. Aki ismét meghal, legalábbis egy időre.  Minden triológiában volt egy összejövős románc, úgy hogy sanszos a Ben-Rey kapcsolat is, amúgy is magányos volt mindkettő.
2018. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja igen, természetesen az Ezeréves Sólyommal fognak Kylo és Rey meglógni Snoke hajójáról. :)
2018. jan. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Már csak azért is, mert fent van azon a hajón Han szerencse kockái, két kis arany kocka amit egy lánc köt össze. Ahogy Reyt és Bent is összeköti az Erő.
2018. jan. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Ja igen, természetesen az Ezeréves Sólyommal fognak Kylo és Rey meglógni Snoke hajójáról. :)"

Most szórakozol, de én ezt k..vára adnám!

Rey szülivel kapcsolatban én is azt gondolom, hogy jó az alapgondolat, hogy egy semmiből jött mégis jó képességű szereplő, de sajnos nem sok esélyt látok rá. Az a baj, hogy ahhoz túl erős, ami nem maga miatt baj, hanem azért, mert ezzel lealázza a gonosz karaktereket. Sokan vagyunk "gonosz mániásak" asszem, ennek a jelenségnek még talán latin neve is van, és ezért nem tetszik hogy Snoke-ot csak úgy félbevágja Kylo, akit meg legyőz egy senki, aki másodszor fog fénykardot a filmben. Oké, hogy főszerelő, de basszus, ne legyen má' tökéletes!

Eleinte nekem is az volt az elméletem, hogy Kylo Rennek meg kell halni, legkésőbb a 9. rész végéig, de meggyőztek róla, hogy ez végső soron egy Disney mese gyerekeknek, szóval már én is úgy gondolom, hogy valahogyan megmenthető lesz a lelke, mert sose akarok felnőni.

Nem gondolom, hogy megkapja a főszereplőlányt (ez a gonoszoknak sose járt Disney világban) de azt se gondolom, hogy ez a sok tök egyértelmű utalás a kettejük kapcsolatára szándékos félrevezetés volna.


Én már a 7. rész után mondtam, hogy tök érdekes lenne, ha Rey végül a Sötét oldalon találná meg a helyét, Kylo Ren meg visszacsicskulva a világos oldalra küzdene meg vele, majd a 9. részben. Most már tudom, hogy nem erre halad történet. Azt viszont kinézem a 9. részből, hogy a minden bűnét megbánt Ben Solo valahol a világ végén, elvonulva képzi majd ki az új Jediket, vagy valami ilyesmiket, így hozva helyre azt, amit egykor elcseszett az életében.

2018. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Rey szüleivel kapcsolatban nem agyalok, szerintem az van, amire a filmben több utalás is van: egyszerűen „senkik” (Maz Kanata is mondta, akikre vár már nem jönnek vissza érte, Kylo Ren is mondta hogy a szülei senkik voltak és már rég meghaltak – mondjuk ő ezt a következtetést Rey elméjének sejtéséből vonta le - , a tükör sem mutatta meg Reynek kik a szülei, se az arcukat, ami szintén a semmilyenségükre utal illetve arra, hogy már halottak), szóval fogadjuk el, h Rey Anakinhoz hasonlóan egy „csodagyerek”, és nem túl sanszos hogy Han, Leia, Luke vagy akárki eltitkolt gyereke, meg ők azért nem azok a típusú emberek, akik a fölösleges gyereket kidobják a kukoricásba egy kosárban... Mikor Kylo Ren először találkozik vele és nem tudja kihallgatni, mert a végén inkább őt „hallgatja ki” Rey, kiborul és megy Snokehoz árulkodni: „She's strong with the Force, untrained, but stronger than she knows.” Szóval már Kylonak is egyből lejött, hogy a lánnyal van az Erő, de észrevette, hogy nincs kiképezve, és ahogy Kylo kapcsolatba lépett vele, jelenléte katalizátorként hatott Reyre és így „kitanulta” ezt a képességet, dettó mint a végén az erdőben, ahol már maga Kylo adja át neki az Erő használatának ismeretét („I can show you the ways of the Force!”) Így kicsit értelmet nyer a film címe is, The Force Awakens – ami Rey erejének felébredésére utal. De ahhoz hogy Rey ezek birtokába kerüljön, szükséges volt Kylo Ren , nélküle még mindig csak egy átlagosnál jobban harcoló, de az Erőt használni nem tudó mezei scavenger lenne. Persze Reyre előtte hatott a Skywalker-kard, a jelenés végén halotta Obi-Wan hangját, hogy ezek az első lépéseid, vagyis úgy néz ki Rey fogékony azokra az emberekre, akik a Jedik erejével rendelkeznek. És szinte sorsszerű, hogy Rey majd egyszer a Jedik irányába mozdul el. Ezért hívta magához a kard is. Én ezért nem tartom valószínűnek, hogy Rey a sötét oldalra sorol, bár érdekes lenne egy csavar a filmben, ha netán mégis elcsábulna. De mivel ő jó lány, így inkább valószínű, hogy Jedi lesz.


„Nem gondolom, hogy megkapja a főszereplőlányt (ez a gonoszoknak sose járt Disney világban)„

Kylo Ren nem az a klasszikus gonosz, ő inkább csak egy ’wannabe evil’. Snoke gonosz, ez egyértelmű. Hux is gonosz, mert élvezi a pusztítást és legalább a pozíciójában kiélvezheti szadizmusát. De Kylo még a vizsgán sem ment át, meg kellett volna ölnie Reyt, és inkább Snoke elméjét kicselezve Snokeot ölte meg, mert Reyt nem akarta bántani, és csak így tudta megmenteni. A „vizsga” része volt az is, hogy megöli az apját, de az is olyan volt hogy csak úgy tudta végrehajtani, hogy alászállt a sötétség és az segítette (ez azért lehetett Snoke műve, mert látta hogy Kylo elbizonytalanodott és adott neki egy kis lökést, nehogy „elcsábítsa” az apja), ugyanakkor rögtön ahogy lezuhant Han, látszott Kylon, hogy sajnálta amit tett és azóta is „teljesen elgyötörte a lelkét amit tett”, és pont emiatt nem lőtt rá Leiára se, hogy ne fokozza tovább bűntudatát, meg azért mégis csak az anyja, nyílván még jelent neki valamit. Állítása szerint az apját se gyűlölte, amit Reynek mondott azután, nekem az jött le hogy Kylo azért neheztelt szüleire, mert Reyhez hasonlóan őt is eldobták mint a szemetet – legalábbis ő így élte meg azt hogy átpasszolták Lukenak. Szóval igaz, hogy apagyilkos, de a tettét a sötétség erősítette meg (ezt elég jól érzékeltették abban a jelenetben), amúgy lehet hogy meg se tette volna… Rey mondjuk pont emiatt a tette miatt haragudott meg rá, mert a lány nagyon kedvelte Hant, ahogy említették, apja helyett apjaként tekintett rá.

Amiért Rey mégis legyűrtre Kylot a hetedik végén, azért történt, mert Kylo nem volt éppen toppon, Chewie hason lőtte, Finn a jobb karját karistolta meg, meg amúgy is $zar napja volt. Ott kint az erdőben Reyre csak hárító-támadó mozdulatokat osztogatott, hogy hátrébb küldje, ha akarta szerintem egyből levághatta volna, de nem akarta, csak fárasztani, meg megfélemlíteni talán (?). Csak a „tréninget” követően kapta le Kylot Rey pillanatok alatt, úgy hogy végül is Kylo a vereségét magának köszönhette, arra nem gondolt, hogy Rey nagyon ki volt rá akadva.

Én akárhogy logikázom, csak összejönnek valamilyen szinten, valószínűleg egyesíteni kell erejüket és egy oldalra kell álljanak, hogy legyőzzék a kilencedik gonoszát, akárki legyen is az. Komolyan, van aki el tudja képzelni Kylo Renről, hogy ő lesz a kilencesben a fő főgonosz? Már most olyan mazsola, ha Snoke volt a negatív oldalon, Luke-Rey-ék a pozitívon, Kylo középen a nullás zónában tartózkodik önszántából, de ott is úgy, hogy meggyónja DV-nek „Forgive me. I feel it again. The pull to the light. Supreme Leader senses it.” Aztán meg könnyekben tör ki, ha valami rosszat tesz. Nem egy hiteles gonosz. :D

2018. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Meg Kylonak feladata lett volna Luke Skywalker megölése is, de az se jött össze neki, meg már nem is fog... Nekem amúgy olyan érzésem van, hogy Luke nem szívesen állt volna ki Kyloval élesben, de nem azért mert félt volna tőle, egyszerűen nem akarta bántani, mégiscsak a testvére gyereke. Akkor gondoltam erre, mikor Leia mondja neki, hogy a fia már nem megmenthető és örökre elveszett, mire Luke válaszolt neki, hogy senki sem veszik el végleg, tehát arra utalt, hogy nem kell előre eltemetni Kylot, esély még mindig van arra, hogy megváltozik és visszatér. Úgy tűnik Luke és Rey az egyetlenek akik még hiszik, hogy megtérhet. Luke is úgy köszönt el tőle, hogy "még találkozunk, kölyök" (ha jól emlékszem). Nem kizárt, hogy Luke szelleme még őt is meglátogatja a későbbiekben.
2018. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Néhány megjegyzés:

*Szerintem Leia és Luke elmondták Kylonak az igazságot Vaderről már korábban is, ennek hatására biztos nem áll át.

*Snoke ha életben van, visszatértekor egészen biztosan azonnal megöli Kylot, legalábbis ha értelmesen írják meg a történetet, az elemi gonosz sötét nagyurak nem fogják csak úgy egy kínzással elintézni azt hogy a tanítványuk ki akarta csinálni őket nyíltan.

2018. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!