Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars Utolsó Jedik: ti...

Star Wars Utolsó Jedik: ti mit gondoltok a Snoke tróntermében lejátszódott eseményekről? (Spoileres kérdés! )

Figyelt kérdés

Rögtön az elején szeretném felhívni a figyelmet, hogy a kérdés meglehetősen komoly spoilereket tartalmaz a filmből, így aki még nem látta és érdekli, semmiképpen ne olvasson tovább!


Én most néztem meg, érdekes film volt, de a tróntermes jelenet előtt értetlenül állok. Hogy létezik, hogy csak így elintézték a legfőbb vezért? Még csak harcolni sem láttuk. A testőrsége az badass volt, azokat imádtam, de az hogy Kylo csak úgy kettévágja távvezérléssel, engem teljesen ledöbbentett. Nektek mi a véleményetek erről? Ti hogyan reagáltatok úgy az egész tróntermes jelenetsorra? A film maga tetszett amúgy nekem, nektek?



2017. dec. 28. 21:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
addigra már meg voltam törve,úgyhogy csak néztem egykedvűen.
2017. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
60%

Spoileres válasz


Imádtam a filmet, és ezt a jelenetet is. Snoke meg csak valaki. Olyanok is vannak a Galaxisban, akik nem egyeznek meg vagy állnak rokoni kapcsolatban korábban bemutatott szereplőkkel. Gondolom Rian Johnsonnak is elege volt a "Snoke valójában Mace Windu és Jar Jar gyerekének az unokaöccsének a szobatársa" teóriákból, és ez egy hatalmas középső ujj nekik. Már most látom a teorizálást youtube-on, hogy az utolsó jelenetben az erőhasználó kisfiú (a seprűs) kinek a kicsodája, és mi lesz a jelentősége. Ez a modern filmgyártás rákfenéje, hogy nem bírnak egyesek élvezni egy filmet önmagáért, hanem az a lényeg, hogy mi mire utal.


+ Szerintem jó helyen is volt a filmben. Azért elég biztos voltam benne, hogy Rey nem fog átállni, de ez egy kicsit kihúzta a lábam alól a talajt. A rendező jelezte, hogy ez bizony egy ilyen fajta film, bármi megtörténhet. És erre rádob egy jelenetet, amikor együtt harcolnak, stb. Szerintem az adott kontextusban nagyon jól működött Snoke tök random kinyírása. Fokozta a bizonytalanságot. Utána a harc meg menő volt, és fokozta a feszültséget. Remek jelenetsor.

2017. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Hat az a fura, hogy o olyan hatalmas valaki, aki belelat mindenki fejebe, meg o hozta ossze Kylot meg Reyt is, de azt pont nem latta hogy Kylo eppen atkurja ot. Nekem ez nem tiszta.
2017. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy meghalt.
2017. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

1 nem biztos hogy halott vágtak már mást is ketté a SW-ban és túlélte Lásd: Darth Maul


2! Emlékezz mit mondott Snoke mielőtt meghalt . "Tisztán látom a gondolatait ahogy bekapcsolja a fénykardját és megöli az ő legfőbb ellenségét" mondta Kylo-ra de lehet hogy ezt nem szószerint kell érteni a Jedik és a Sith-ek is eddig minden részben csak a másik érzelmeit olvasták nem effektíve a gondolatait ha így nézed szerintem kap egy kis értelmet, Snoke egyszerüen számitásba se vette azt a lehetőséget hogy Kylo érzései ellene és nem Rey ellen vannak


Persze ez csak egy elmélet :)

2017. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Jövök teóriázni, mi van ha Snoke Plagueis és vissza fog térni? :o
2017. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Utolsó, basszus amúgy ez simán lehet, és mint tudjuk Plagueis vissza tudott hozni másokat is a halálból... ez esetben viszont simán sanszos hogy nem halt meg végleg, csak az a test ami ott volt. Sőt, lehet hogy ő is csak amolyan force ghostként volt ott mint Luke a film végén, csak ő annyira erős hogy fizikai testet is tudott ölteni, anélkül hogy ő maga ott lett volna... Lehet hogy ezt Kylo sem tudta.


Most hogy ezt a teóriát felhoztad, én meg továbbgondoltam, rögtön máshogyan szemlélem az eseményeket. Gyanús is volt, hogy azt suttogják hogy Sidiousnál is erősebb, erre egy meggyötört test az egész pasi akit kivégez a tanítványa a film közepén... Így viszont más a leányzó fekvése. :D

2017. dec. 29. 15:28
 8/31 anonim ***** válasza:

Lehet visszatér, de mivel már lement két rész, és túl nagy szerepet nem kapott még (pláne, hogy meghalt), a IX. résszel meg leakarják zárni a trilógiát, ezért nem hiszem, hogy túl nagy visszatérése lenne. Pláne, hogy Daisy Ridley kijelentette, nem vállal több SW szerepet. Fura lenne, hogy a trilógia lezárul, de Snoke meg éldegél tovább a mostani gárda nélkül. :D


Én sem érzem annyira hiányát, hogy nem tudtuk meg eddig, hogy kicsoda micsoda. Szerintem az írók sem akarnak neki nagy szerepet adni, akkor már megtörtént volna.

2017. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Rey nem egyenlő a mostani gárdával.
2017. dec. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom,hogy KYLO RENt nagyon megb.nám.Bocsánat,csak egy kicsit sok volt a bor.
2018. jan. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!