Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Tywin gyűlölte...

Szerintetek Tywin gyűlölte Tyriont?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy hülyeség,de szerintem nem gyűlölte,vagy nem gyűlölhette. Alapból nagyon racionális személyiség volt,ami nem fér össze azzal,hogy ok nélkül gyűlölje a fiát. Elvégre is Tyrion nem csinált semmit. Az édesanyja haláláról nem tehet,ahogy arról sem,hogy törpe. Az,hogy k*rvázik,szerintem természetes dolog,hiszen vannak szükségletei,bár az tény,hogy nem illik egy nemeshez,viszont a külseje miatt nehezen talál rá a szerelem.

Tywin pedig nagyon rideg és számító,de attól még racionális karakter,ahogy írtam.

Pl a harrenhali foglyokkal is emberségesen bánt,pedig nem lett volna köteles,Aryát kifejezetten a kegyeibe fogadta.

Szóval magához a karakterhez nem illett hozzá ez a fajta gyűlölet.

Cersei egyértelműen gyűlölte,de ő egyébként is gyűlöl mindenkit,a saját gyerekein kívül.

Joffrey meggyilkolásával is vádolták Tyriont,bár jogosan.

Azt nem tudom,hogy Tywin komolyan gondolta-e,hogy kivégezteti Tyriont,viszont az aggodalma is jogos volt,hogy nem tette meg örökösévé.



2018. jan. 25. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Ezt nem lehet tisztán megmondani. Te magad is megválaszoltad azzal, hogy nem volt racionális elme.
2018. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocsi, félreolvastam. De végülis, ha meg nagyon racionális volt, akkor azért nem lehet megmondani, mert mi nem tudjuk mit látott a fiában, amit mi nem...
2018. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Mindenkibe van egy kis irracionalitás. Tywin meg amúgy is egy náci volt valamilyen szinten. Kábé olyan ez, mintha Hitlernek született volna egy nyomorék zsidó fia.
2018. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

persze hogy gyűlölte.

pontosan tudta,hogy az a szajha tirioné és a fölényét demonstrálta vele,hogy még a szajháját is elvette.

de legjobban a 3as foglalta össze,hogy hogyan is tekintett rá.

2018. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tywin azért nem szereti, hogy Tyrion k*rvázik, mert az apja, Tytos is k*rvázott és Tywin anyjának ruháiban, meg ékszereiben járatta őket. Gondolom valamennyire az apját látta Tyrionban, főleg a k*rvázás miatt, ezért utálta ezt. Bár hipokrata volt, mert ő is összefeküdt Shaevel.


Az a baj, hogy a sorozatos Tywin karaktere nagyon más, mint a könyves Tywin. Viszont a sorozatba bekerültek a könyves Tywin bizonyos tulajdonságai, mint a gyűlölete Tyrion iránt, de a sorozat készítői adtak neki más tulajdonságokat is, ami nem egészen konzekvens az eredeti, könyves karakter tükrében.

Legalábbis aki ráereszti a Hegyet és a bandáját kisgyerekekre, a komplett Folyóvidékre, az nem fog emberségesen bánni csak úgy akárkivel.

Tehát ez megint ellentmondás a sorozatban...a könyvekben a Hegyet soha nem állítja le Tywin, sőt, a Folyóvidéken sokkal több borzalmat követtet el vele.

2018. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!