Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mely karakterek...

Szerintetek mely karakterek fognak meghalni a Star Wars 9. részében?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, kiktől kell majd búcsút vennünk?

2018. jan. 25. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Gondolom, Leia is távozik. Már az Utolsó jedikből is inkább őt kellett volna kivenni, és nem Luke-ot (ha már mindenképp meg akarnak szabadulni a régi szereplőktől).

Azután, mivel egy trilógia záróepizódja lesz, nyilván meg fog halni az összes csúnyagonosz űrnáci is, úgy mint Kylo, Hux, Phasma (ha túlélte az Utolsó jediket, amire szerintem simán van eséély). A Disney-ből kinézem, hogy a Rose-Finn párosból megölik valamelyiküket (Rose-ra tippelnék, hiszen Finn mégiscsak többet szerepelt eddig) csak azért, hogy kreáljanak egy gusztustalan csöpögős jelenetet.

2018. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Snoke, ha nem halt meg. A Ren lovagok, Phasma, ha élnek. Hux. Kylo és Rey is kétséges szerintem. Véleményem szerint, ők vagy ketten élik túl vagy ketten halnak meg.

És sajnos Leia egyértelműen. Szerintem ő már halott lesz a 9. rész kezdetére, szóval nem is fogjuk látni a halálát. Lehet a temetésével fog kezdődni az egész film.

Fin és Rose szerintem nem fognak meghalni.

2018. jan. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nos nézzük Han Solo meghalt, Luke is meghalt és Leila nem nagyon lehet benne Carrie Fisher miatt, ha csak nem CGI mint a Tarkin tiszt. Emellé akkor egyértelmű, hogy a fekete fickó fog meghalni, meg a a kis pipi. Mondjuk akkor nem tudom Piton fia mit fog egyedül szórakozni de nem is érdekel, meg sem nézem.
2018. jan. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

#2

Hú én is erre gondolok, hogy Leia temetésével indul majd a 9.rész :D Nem hinném hogy lenne CGI Leia, egy korábbi interjúban azt mondták hogy a 8.film összes jelenetét felvették vele és a 9.ben nem fogják CGI formájában visszahozni. Mondjuk akkor még más rendezője lett volna a 9.nek. Abrams lehet CGI-t használ mégis.

2018. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Nem hiszem. Abrams szerintem még inkább nem fog CGI-t használni, mint az előző rendező tette volna. Nekem nagyon úgy tűnt a nyilatkozatokból, hogy nem akarják mással játszatni Carrie Fisher-t tiszteletből. Ha lesz is CGI az valami másodpercek lehetnek csak egy jelent erejéig...de nem hiszem, hogy megcsinálják Leia halálát Fisher nélkül. Viszont azt sem hiszem, hogy elbagatellizálnák egy sárga felirattal a film elején, szóval nekem ésszerűnek tűnik, hogy a temetéssel nyit a film. Ez egy drámai, de egyben tiszteletteljes kezdés is lenne.

2018. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vagy kivetítik hologrammon r2d2-ből az utolsó üzenetét mielőtt meghal, lásd star wars 4.
2018. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6

Ezt már eljátszották a 8-ban

2018. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Na és , mindkét film már eljátszott történet, a "7" az a 4, a "8" meg az 5-6 keveréke. Nem nézek ki többet a disneyből bocsi
2018. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
A 8. részre rásütni hogy copy, nem vall magas értelmi szintre és gondolkozóképességre
2018. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
65%

#8


Ennyire nincs saját életed, hogy ennyi időd van azzal foglalkozni amit utálsz? Nagyon sajnállak! Próbálj meg ismerkedni és a rengeteg fusztrációdat ne a filmeken vezesd le, amik alapvetően arra szolgálnak hogy kiragadjanak kicsit a hétköznapokból és szórakoztassanak. De sajnos nálad az ellentéte figyelhető meg. Túlságosan a filmekbe és a kitalált világba temetkezel.Ezekben keresed a hibát és ezeken vezeted le magánéleti gondjaidat is.

2018. jan. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!