Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mely karakterek...

Szerintetek mely karakterek fognak meghalni a Star Wars 9. részében?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, kiktől kell majd búcsút vennünk?

2018. jan. 25. 18:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Rose-nak kell meghalnia, ha akarnak valamit kezdeni Finn karakterével végre, mert ha meghal, akkor Finn sötétebb irányba mozdulhat el, ha az egész Ellenállás megszereti mert "olyan kis cuki" (vagyis a pozitív értékeit képviseli az ellenállásnak), akkor valszeg az Ellennállás elindulhat egy sötétebb irányba, és akkor lesülyedhetnek az Első rend szintjére, és két hasonlóan rossz fog egymással harcolni. Én ezt várom, de aztán ki tudja :D Valamelyik mellékszereplőnek sanszosan meg kell halnia, de Kylo és Rey szerintem túlélik. De Poe is elég védett, mert ha Carry Fisher ugye már nem lesz, valószínűnek tartom, hogy ő lesz az ellnállás vezetője, és ha a végén happy end és békekötés van, akkor jó, ha egy általunk ismert és még élő karakterrel kötik meg a békét.
2018. jan. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Remélem mind meghal.
2018. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lando Carlissian
2018. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!