Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki segítene ezt megérteni?

Valaki segítene ezt megérteni?

Figyelt kérdés
Szóval van ugye az Insidious film, aminek van 3 része és idén jött ki a 4. Van pár homályos rész belőle, amire nem jöttem rá, hogy miért is van úgy ahogy. A 2. rész végén, ahol Elise már halott és elmegy a 2 segítője ahhoz a családhoz, ahol a kislány látja Elise szellemét. Elise bemegy a tolószékes nőhöz, és amikor felnéz akkor valamit meglát és megijed. És így van vége a résznek, viszont a 3. rész meg ezelőtt játszódik, mert ott még Elise él. Akkor ez az új részbe derűl ki, hogy mit látott ott meg Elise szelleme? A másik dolog ami nem világos, hogy az első részben, amikor megszólal a riasztó, akkor ki az az ember aki a kisbaba ágyánál áll? Mert ezt a részt mutatja a 2. részben is, és ott kiderűl, hogy a riasztó Josh miatt szólalt meg, amikor szellemként bement a házba, hogy megmentse a családját, viszont ezt sem értem, hogy történhetett, mert akkor meg Josh nem volt megszállva, akkor hogy kerülhetett a lelke a másik vilagba? Tehát, hogy lehetséges, hogy párhuzamosan történtek ott az események, hogy láthatta Josh saját magát?

2018. febr. 3. 17:02
 1/2 soma9111 ***** válasza:

Teljesen jól írtad le mer kb pont ezeket én se értem!


Hiszen az egyben nem volt rossz Josh, akkor hiába nézem vissza az elsőt mer ott érezhetően jó volt, kicsit sok ez a párhuzamos sík, meg nincs idő, meg tér, meg semmi.



Kár, hogy nem kaptál rá válaszokat, erre én is kíváncsi lettem volna!

2023. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az 1. rész végén kiderült hogy a gonosz megszállt Josh tért vissza a fiával, mert a végén Elise lefotózza, és a képen a szellemet látja Josh helyett. Így ér véget az 1. rész. Azért fojtja meg Eliset mert

rossz volt valójában.

2023. szept. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!