Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars-ban Rey Obi-Wannak...

A Star Wars-ban Rey Obi-Wannak, Lukenak vagy Han Soloéknak az eltitkolt gyermeke? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek a három közül kik a szülei? Mind a háromra van esély, ti mit gondoltok, ki a legsanszosabb?

2018. febr. 5. 21:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Gyors javítom magam: Az első film eseményeit, úgy értem, hogy ugye az új filmekből az első (kifog rajtam a hülye számozás XD), de értitek, az Ébredő erőre gondolok :D
2018. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még ők maguk sem tudják konkrétan. (a film készítőire gondolok) Kylo szerintem csak blöffölt, nem hinném hogy tudná. Azt túl snassznak tartanám, hogy Han-nék gyereke, azt sem hiszem hogy Luke-é, érdekes lesz Sidius felbukkanása most a 9. részben, talán ez közelebb visz minket majd a megoldáshoz. :) Azt el tudom képzelni most, hogy valamilyen formában hozzá köthető, csak amolyan megérzés... Obi wan gyereke tényleg nem lehetne, talán az unokája, ha az lenne megint meglehetne a Skywalker - Kebobi vonal. A héten pont arról beszélgettünk, hogy Obi wan volt a megtestesült Jedi rend, de neki is voltak szerelmei ( Siri Tachi, Satine, Taira, sokan össze hozzák Asajj Ventressel és a Kenobi c. regényben is volt egy szerelemi szála) viszont itt nem erról lesz szó szerintem.
2019. nov. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!