Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mitől halt meg Luke a Star...

Mitől halt meg Luke a Star Wars VIII-ban? Van jelentősége annak, hogy eltűnt a teste?

Figyelt kérdés

2018. febr. 10. 23:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

szerintem sikeresen el tudták érni,hogy ne érdekeljen ez senkit se.

téged miért érdekel?

2018. febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mert most láttam csak a filmet és zavar.
2018. febr. 10. 23:27
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Már jó ideje nem használta az Erőt és megerőltető volt számára hogy illúzió testet öltsön a kristálybolygóra. Elfáradt a teste (meghalt), majd eggyé vált az Erővel, azért tűnt el. Én sanszosnak tartom, hogy a kilencedikben viszont láthatjuk Erő-szellemként, hogy segítse Reyt. Szerintem Kylo Rennek is meg fog még jelenni, ha már úgy búcsúzott tőle, hogy "Még találkozunk, kölyök."

Kylo még mindig azt hiszi, hogy Luke él, úgy hogy lehet tovább szívatni. :)

Amúgy azért is kellett Lukenak meghalnia, mert "öreg volt" és még egy epizód lesz, amiben el kell rendezni a szereplők sorsát, több részben már úgy sem szerepelnének a régiek, 70-80 évesen már csak nem szerepelnek a jövőben, így legalább tudjuk kivel mi történt és nem marad nyitva a történetük. Egy ilyen halál még mindig jobb, mint ágyban párnák közt halni meg, nem?

2018. febr. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

ÚRISTEN!!! MEGHAL LUKE A SW8-BAN???

Ezt spoilernek hívják és a btk.-ban benne kellene lennie.

De most komolyan! Ma délutánra van jegyfoglalásom...

2018. febr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

3 hónapja jelent meg a film, ha eddig nem láttad az a te személyes problémád, a kutyát nem érdekli ennyi idővel a megjelenés után (személy szerint én azt sem tudtam, hogy még adják a mozikban).


Amúgy én azt nem értem, hogy mi a retkes fsrt kell minden régi főbb szereplőt kinyírni? Oké hogy generációváltás stb stb de nem kötelező kinyírni mindenkit a semmiért meg főleg.. De komolyan, Luke, Han, még ACKBAR is, mind meghalnak, miért? Szerintem a 9-ben Chewie is meghal

2018. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
6%
#5 Hogy elvarrják a szálakat. Nehéz ezt megérteni?
2018. febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

Ja, bocs, ha Ackbar admirális valahogy kikatapultál abból a rohadt űrhajóból, akkor nincs minden szál elvarrva vagy mi?

Han halálára szükség volt, talán még esetleg Luke halálára is (bár én nem ilyen szánalmas módon írtam volna ki), de Ackbar? Az egyik kedvenc karakterem volt :'(

És Leia-t meg meghagyják, remek kérdés hogy miért, mikor azt mondták hogy nem lesz CGI formájában sem visszahozva

2018. febr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem luke nak nem kellett volna meghalnia Én nagyon sajnálom Ez szerintem a Disney el baszta...
2018. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
Én meg úgy olvastam, hogy szükségszerűségből visszahozzák CGI-ben.
2018. febr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%

"Han halálára szükség volt, talán még esetleg Luke halálára is (bár én nem ilyen szánalmas módon írtam volna ki)"


Mi volt ebben szánalmas? Luke győzedelmesen, méltóságteljesen halt meg. Sokkal rosszabb lett volna, ha Kylo egyszerűen megöli, főleg, hogy Kylo jóóóóval gyengébb.


"de Ackbar? Az egyik kedvenc karakterem volt :'( "


Ackbar kultuszát sose értettem. Volt egy mémmé vált mondata (It's a trap"), de ezenkívül nem sok vizet zavart, kb semmit nem csinált. Az endori csatában az összes hasznos és normális ötlet Landotól származott, miközben Ackbar végigmozizta, ahogy szétlövik a cirkálókat és a fragattokat.


"És Leia-t meg meghagyják, remek kérdés hogy miért, mikor azt mondták hogy nem lesz CGI formájában sem visszahozva"


Mert mondjuk nem akarták a film nagy részét újraforgatni? Mivel már be volt fejezve a forgatás.


"Én meg úgy olvastam, hogy szükségszerűségből visszahozzák CGI-ben"


Nem

2018. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!