Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem rosszak a...

Csak szerintem rosszak a magyar filmek?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a magyar filmeket. Ami tetszett is az a Kontroll és az Argo. A Valami Amerika 1 vagy 2, pedig nézhető volt. Nem emlékszem pontosan.


Mostanában nem is láttam magyar filmet. Az akció rész az nagyon gyengén sikerülnek, a vígjáték pedig nem vicces.

Más se szereti a magyar filmeket?


2018. febr. 19. 00:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Kedvenc magyar filmjeim : Veri az ördög a feleségét, Abigél, Szerelem első vérig, Felmegyek a miniszterhez, Koportos, Karády összes ... Pont most néztem meg megint az Egy tál lencsét (hát imádom).
2018. febr. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kifelejtettem a Sándor Mátyást.*
2018. febr. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért mondjuk az elgondolkodtató, hogy ezek mind a 70-80-40 as/es években készült filmek. A mai filmipar itthon egy nagy határ szr, szerintem is !
2018. febr. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem a magyar filmeket is. Szerintem egyáltalán nem rosszak, talán egyedül a környezet, a helyszín nem olyan színvonalas, mint az amerikai filmekben, de hát Budapest az mégsem Los Angeles, ezt leszámítva viszont történetileg egész jó alkotások vannak! Kedvenc magyar filmem a Meseautó (2000), de még szintén nagyon jó volt a Magyar vándor, a Tibor vagyok de hódítani akarok, és az Európa expressz. Illetve még nem láttam, de nagyon érdekel 2 igaz történet alapján készült film is: A viszkis, és A miskolci boniésklájd.
2018. febr. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Utánam srácok, Az öreg bánya titka, Bagaméri, Tüskevár, Egri csillagok, Égig-érő fű, Tündér Lala , stb.. na az ilyenek is hol vannak (?) semmi értelmeset, semmi nézhetőt nem tudnak kipréselni magukból a mostaniak .
2018. febr. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Vannak jó magyar filmek és rossz magyar filmek, ahogy vannak jó külföldi és rossz külföldi filmek is. Csak más a merítés, hiszen nem sok magyar film készül, így értelemszerűen kevesebb lesz a jó magyar film.


Most ne várd tőlem, hogy soroljak fel több tucat jó magyar filmet, elég ha csak a Testről és lelkrőlre gondolsz, vagy ott a Saul fia, a Torinói ló... stb.

2018. febr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz meg néhány mostanság készült magyar filmet, sorozatot. Az utóbbi években érezhető a fejlődés. Filmek terén nekem tetszett az Anyám és más futóbolondok a családból, a Félvilág, a Budapest Noir, a Kincsem. A Liza, a rókatündér is nézhető volt. Sorozatok terén pedig az Aranyélet sikerült jól.
2018. febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A gond az, hogysokszor nem olyan témában és műfajban alkotnak filmet, ami fekszik a magyar filmgyártás anyagi helyzetének, miközben olyan témákat parlagon hagynak, amiben tudnának jó filmeket csinálni és a közönség is vevő lenne rá.
2018. febr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pár éve még én is úgy gondoltam, hogy a magyar filmek rosszak, de egy ideje megváltozott a véleményem, mostanában egyre több a színvonalas magyar film.
2018. febr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

akciófilmből van a dögkeselyű az elég jó,meg a viszkis ezt még nem láttam és kifújt.

vígjátékból meg amik jók azok a pepe és kapa filmek jancsótól.

2018. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!