Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars! Miért Rey az...

Star Wars! Miért Rey az utolsó Jedi?

Figyelt kérdés
Mert ugye az egész film erről szól, hogy ugye Luke és Rey, majd a film végén már csak Rey az utolsó Jedi. De miért jelentik ezt csak így ki? Én simán el tudnám képzelni, hogy volt legalább egy Jedi Yodán és Obi-Wan-on kívül, aki túlélte a 66-os parancsot, és az a Jedi lehet hogy menekülése során felfedezett egy erőérzékeny gyereket, akit magához vett, és kitanított. Szóval kétlem, hogy Rey lenne az utolsó.
2018. febr. 20. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

mert luke volt az nem pedig réj.

de amúgy jogos meglátás és ez érvényes lehet a másik oldalra is.

miután bane felszámolta a sith testvériséget és megalapította a kettő szabályát,ez még nem feltétlen jelenti azt,hogy csak ő meg a tanítványa maradt sötét oldal használó egy ekkora galaxisban,főleg hogy létezik ilyen,hogy sith galaxis.

2018. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Luke közölte Kyloval a film végén hogy tévedés, nem csak Rey van, szóval nem ő az utolsó jedi.
2018. febr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Továbbá a Jedi többesszáma is Jedi angolban.

Az utolsó jelenetben a kisgyerek is magához ragad egy seprűt az "erővel", ami arra utal, hogy az erőérzékenyek nem haltak ki.

2018. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért haltak volna ki az erőérzékenyek? Ha a Jedik örökre eltűnnének, akkor is ugyanúgy lennének erőérzékenyek. Semmi köze a 2 dolognak egymáshoz.
2018. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy erőérzékenyek vannak, én azt feltételezem, hogy Jedikből is akad, de ezt részleteztem a kérdésben
2018. febr. 20. 20:27
 6/14 anonim ***** válasza:

Miért? Rey az utolsó Jedi?

Nekem nem tűnt fel. ott volt a seprűs gyerek is ;)

2018. febr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A seprűs gyerek mitől lenne jedi?
2018. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Spoiler a rebels sorozat új epizódjából!! Volt egy Jedi aki túlélte a tisztogatást Kanan csak ő most halt meg. Ezrát vette magához tanítványául de az ő sorsát még nem tudjuk. Ahsoka is túlélte a 66-os parancsot de az ő sorsa is kérdéses, és tanítványa neki nem volt.
2018. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Azt tudom, hogy erőérzékenyek vannak, én azt feltételezem, hogy Jedikből is akad, de ezt részleteztem a kérdésben"


Nem neked szólt, hanem a 3. válaszolónak.:)

2018. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Qui-gon Jinn óta a jedi nem halt meg soha, hanem egyé vált az erővel és az erő érzékenyeket tudja így is tanítani. Rey jedisége abból állt a film szerint, hogy szembe tudott nézni a félelmeivel és tudott fekete-fehéren látni a széles színes spektrum helyett. Ha ennyitől jedi lesz valaki, akkor könnyen lehet másból is jedi. De persze én mindenben tévedek és semmi köze annak, hogy valaki erőérzékeny ahhoz, hogy jedi lehet. Hiszen a jedik nem is érzik az erőt (fuck logic).
2018. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!