Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én utálom a Trónok Harcát?

Csak én utálom a Trónok Harcát?

Figyelt kérdés

Őszíntén...

Csak szerintem érdemtelen a legnézettebb sorozat címre? Kezdve ott hogy ami miatt ennyien nézik az a világ és a sztori(cselszövések,harcok) de ez a könyvnek köszönhető,amit meg a rendezők tesznek hozzá az egy kalap...

Onnantól hogy folyamatosan jellegtelen céltalan új karaktereket tesznek bele hogy meghalljanak elvesztett a sorozat...

Ami jó és pozitívum volt mind el lett rontva...Szóval ja csak én vagyok így?



2018. febr. 25. 18:59
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
52%

Nyugi én sem szeretem már a trónok harcát :D De olvasgatok néha külföldi kommenteket is és sokan osztjak az én és a te véleményedet.

Úgy vagyok vele,ha soha nem folytatnák ezt a sorozatot sem érdekelne. Teljesen kiszámítható,sablonos, tele van plot armor szereplőkkel.

Amíg volt a könyv addig érdekes és jól kidolgozott volt a sorozat,mióta nincs könyv az egész átcsapott Disneybe :DD Ha kérdezik tőlem én azt szoktam mondani ez egy egész jó mese felnőtteknek. A top10 sorozat listába sem tenném be egyébként..

2018. febr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
És ez is azt mutatja hogy a hype a könyv (avagy a forgatókönyv) miatt van annélkül zagyva látványsorozat...
2018. febr. 26. 21:59
 23/38 anonim ***** válasza:
77%

Dehogy copyzták le a könyvet, teljesen átmentek más sztoriba. Maga George R.R. Martin nyilatkozta, hogy az új könyvben lesz 20 olyan karakter, akit a sorozatban már rég megöltek, de a könyvben még fontos szerepük lesz. Persze ilyenkor egyből szokott menni a magyarázkodás, hogy a könyv és a sorozat két külön univerzum. Nem, nem az, mivel adaptációról lenne szó, a könyv történetét kellene feldolgoznia. Nem az, hogy minden össze-vissza írok, amit jónak tartok.

Meg az állandóan túltolt szex jelenetek, már jó formán csak arról szól a sorozat, hogy ki kivel dug éppen. Pár éve még a Watchment elhordták mindennek ezért, hogy túl sok volt benne a szex jelenet, most meg olyan sorozatot istenítenek, ahol a rajongók fele azt várja az utolsó évadban lesz-e Maisie Williamsnek szex jelenete.

2018. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
54%
Az első 4 évad még jó volt.Mióta nincs könyv amiből dolgoznának lesüllyedt egy átlagos fanfiction szintjére.
2018. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Ha nem is copy,akkor is undorítónak találom,hogy csak egy kész könyv miatt ekkora a hype,legtöbben nem is tudják ki írta,hiába van kiírva a sorozatban is...

Könyv nélkül a rendezők nagy nullák.

2018. febr. 27. 18:59
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező fogd már fel, hogy adaptációról van szó. :D A könyv megfilmesítési jogát vették meg, emiatt a könyvből kell dolgozniuk. Jobban mondva kellett volna, de nagyon hamar már csak a saját fejük után mentek. Nem, nem csak onnantól fogva mióta nincs már könyv, még lett volna bőven a könyvekből mikor már elkezdték teljesen átírni a sztorit.
2018. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
47%

"Könyv nélkül a rendezők nagy nullák."


Mi a baj rendezéssel?

2018. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
32%

"Mi a baj rendezéssel?"


Mi nem?

2018. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
25%

"Mi nem?"


Semmi. Ha a rendezést nézzük, akkor kiemelkedő a sorozat.


Persze ehhez nem árt tudni, hogy a rendezés és az írás az 2 különböző dolog.

2018. febr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
23%
Nincs baj a rendezéssel? Uh...6. évad 7. és 8. rész. Arya Assasin's creed fúzió Wolverine jelenetei mind a rendező ötletei voltak.
2018. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!