Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én utálom a Trónok Harcát?

Csak én utálom a Trónok Harcát?

Figyelt kérdés

Őszíntén...

Csak szerintem érdemtelen a legnézettebb sorozat címre? Kezdve ott hogy ami miatt ennyien nézik az a világ és a sztori(cselszövések,harcok) de ez a könyvnek köszönhető,amit meg a rendezők tesznek hozzá az egy kalap...

Onnantól hogy folyamatosan jellegtelen céltalan új karaktereket tesznek bele hogy meghalljanak elvesztett a sorozat...

Ami jó és pozitívum volt mind el lett rontva...Szóval ja csak én vagyok így?



2018. febr. 25. 18:59
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
16%
Én sem szeretem. Első részt megnéztem, bőven elég volt belőle.
2018. márc. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
38%

"Semmi. Ha a rendezést nézzük, akkor kiemelkedő a sorozat."


Lol

2018. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
25%
Én azt hittem azért ilyen népszerű, mert elgondolkodtató témákról is szól, de akkor ezek szerint nem (nem nézem). Maradok akkor a Rick és Morty-nál és a Bojack Horseman-nél.
2018. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Nagyon helyes...
2018. márc. 2. 19:43
 35/38 anonim ***** válasza:
21%
Rick and Morty forever! Csak ha már így az egyik hozzászóló megemlítette. Bojack Horseman nekem nem jött be. Trónok harca szintén.
2018. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%
Igen. És a Trónok harca utál téged.
2018. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 MolotovPunk ***** válasza:
0%

/A trónok harca az a történet amiben semmi világrengető nem történik, csak a középsulis töri óráidat olvashatod vissza más nevekkel, helyekkel, és anélkül hogy a tanár monoton hangját kéne hallgatnod. Pontosítok, a valós középkorban voltak legalább érdekes figurák. Ebben csak menő macsók meg az előzőeknél elborultabb menő macsók vannak. Vagy valaki tud mondani egy olyan karaktert aki mondjuk a valós történelemből Magellánra, Davincire, Napóleonra hasonlít? Aki grandiózus, és nem úgy tűnik el a töri könyv oldalairól hogy a következőn már jelentéktelen a hiánya. Mert a trónok harca erre épít. Mindenki eltűnhet, senkinek nincs akkora súlya hogy befolyásolja az eseményeket./


Valamiért nekem is hasonló a véleményem erről.

2019. máj. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
64%

Na hát fogadok már mindenki egyet értene a régi kommentemmel amit anno lehúztak az őrült fanatikusok :DDD

Most az lett a menő,hogy mindegyik azt mondja,hogy az utolsó évad rossz,meg rossz a befejezés. Csak amúgy ezek az értelmesek azt nem veszik észre,hogy már évadokkal ezelőtt egy kalap kaki volt ez a sorozat. A könyvig tökéletes ,majd miután nm volt könyv évadról évadra egyre borzalmasabb....de persze az agyatlan fanok nem érzékeltek ebből semmit csak annyit,hogy "Danyke meghalt, tiszta gagyi az egész" xd lol

2019. máj. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!