Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most kezdtem el az American...

Most kezdtem el az American Horror sztoryt és be is fejeztem az első évadot. Csak nekem volt kissé befejezetlen? Mármint én kivancsi lettem volna például arra hogy mi lesz a kisfiúval meg miket fog tenni.

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Ennyi infó nem fér bele egy 12 részes évadba, és nem is arról szólt hogy mi lesz a gyerekkel. Sajnos csalódni fogsz de a többi évad is pont ennyire szarul van megcsinálva. Elkezdenek valamit, majd egyszerűen abbamarad egy-egy szála a történetnek és nem is térnek vissza rá, vagy vesz egy hatalmas fordulatot a cselekmény és az évad első fele mintha nem is létezett volna.
2018. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az az éved nekem is befejezetlen volt, meg mellé kusza és vontatott is, talán azt kedveltem a legkevésbé. Igen, sajnos a nevével és a vérfagyasztó introival ellentétben az egész sorozat inkább egy horrorisztikus köntösbe bújtatott dráma, nem igazán vérbeli horror, csak vannak benne véres részek is (ijesztő szinte semennyi). A 2. és a 4. évad (csak az első 4-et láttam eddig) azok amik inkább horrorközeliek, az 1. és a 3. limonádé.
2018. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a nyolcadik évadot. ;)
2018. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2 kommentelő akkor neked melyik a kedvenc évadod? ha szerinted a 3 évad limonádé
2020. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Van 5 másik évad.És milyen befejezetlen Madison meghalt Fiona meghalt Marie meghalt. És Cordelia supreme lett ami amúgy baromság volt de mindegy🙄 Madison meg Zoe sokkal erősebbek voltak mint Cordelia. Cordelia semmit se csinált és mégis legfőbb lettvan folytatasa.A 8.evadban folytatjak a boszorkányokat is.Meg a gyilkos házat is folytatják. Ja meg ami a legfontosabb!!

Ez egy PSZICHOLÓGIAI HORROR nem olyan hogy féljél Hanem hogy ha belegondolsz hogy veled ilyen történne az milyen lenne. Amúgy is ha bezárnának a diliházba egy gyilkos meg akarna ölni téged nem járna a szád hogy nem félelmetes. Csak bele kell gondolni hogy ha veled történne akkor mennyire félnel🙄🙄 ez a 2 kommentelőnek szól!

2020. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!