Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi szükség volt a Kis Vuk...

Mi szükség volt a Kis Vuk című "film" elkészítésére?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez a téma már nem aktuális, de nem baj. Mi motiválta Gát(lástalan) Györgyöt arra, hogy megcsinálja ezt a moslékot? Mert se nem szórakoztató, se nem vicces, az animáció a '90-es évek számítógépes játékainak színvonalán mozog, a hangok borzalmasak (főleg az a rappelő varjú), idegesítő szereplők, szär történet stb stb stb. Ráadásul teljesen elrontotta az eredeti Vukot. Szóval: miért kellett ennek a fosnak elkészülnie? Ja igen: és hogy a fészkes fenébe került ez x milliárd forintba? Tuti, hogy Gát "úr" a felét elrakta magának.

2018. márc. 21. 01:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meglepő, de pénzt kaptak érte.
2018. márc. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak tudnám, miért...
2018. márc. 21. 09:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A film elkészítéséért rengeteg támogatást tudtak felvenni.
2018. márc. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem készítette volna el, akkor nem kapott volna egy csomó pénzt. Azt kell megérteni, hogy a magyar filmszakma a pénzlenyúlásról szól, van pár film minden évben, amit csak a támogatások miatt csinálnka. Lásd Kis Vuk.

Más magyar filmek meg alig kapnak támogatást, alig van pénz leforgatni, stb. Lásd Argo, ahol sok jelenetnél illegálisan kellett forgatniuk, mert nem volt pénzük kiváltani az engedélyt.

2018. márc. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szó szerint fizikai rosszul létett okozott a film!

Emlékszem az RTL klub csatornán volt a bemutatója elkezdtem nézni és a film szaggatása miatt meg úgy minden miatt hányingerem volt

2018. nov. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vinkó Márton ***** válasza:
100%
Valószínüleg csak az alkotók beszélték be maguknak, hogy "szükség van folytatásra"...
2022. okt. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vinkó Márton ***** válasza:
100%
Én mindenesetre már a főcímben lévő kis"jelmondattól" is agyfrász kaptam... meg az animációtól... meg mindentől.
2022. okt. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!