Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Ryan Reynolds...

Szerintetek Ryan Reynolds rossz színész?

Figyelt kérdés

Legtöbbször azzal jönnek,hogy csak azért híres,mert Scarlett Johanssonnal járt,sokáig nem kapott nagy filmszerepet stb. Pedig szerintem elég jó színész. Igaz,csak pár éve lett igazán befutott színész,de attól még meg van a tehetsége hozzá.

Pl Adam Sandler hírhedten szar,mégis pár év alatt befutott színész lett.



2018. márc. 27. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem atlagos szinesz. A szar szineszek: johhny depp, brad pitt, george clooney, morgan freeman, tom hanks, leonardo dicaprio
2018. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ők miért lennének rossz színészek?

Mondjuk George Clooneyt nem bírom,de a többi nagyon jó színész.

2018. márc. 27. 19:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy filmet nem tudnék tőle mondani, akiket az első felsorolt azok meg kifejezetten jó színészek.
2018. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Gőzöm nincs, hogy ez kicsoda.

1# dicaprio, meg morgan freeman tényleg nem jó!

2018. márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem jó színész én szeretem a filmjeit.

meg azt hogy a külseje alapján elmehetett volna fullba tolt akciószínésznek.

ehelyett szerepel akciófilmekben is jócskán,de sose tolja fullba a keményet hanem sokszor esendő,vicces,vagy épp kretén:)

tehát nem fél az esendőségtől az öniróniától és a vígjátéktól.

2018. márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Leginkább a Deadpool hozta meg neki a nagy felhajtást, bár ott is inkább a film számlájára írható a siker, nem a színész miatt. Szerintem teljesen átlagos színész, kiskutya szemekkel tud nézni aztán ennyiben ki is merült a tudása. Amióta a Deadpoolban szerepel, a közösségi oldalain folyton Deadpoolként ír, gondolom kompenzálni akarja, hogy ha nem lenne a film senki nem foglalkozna vele és ezt kihasználja.


Adam Sandler meg inkább mint producer van jelen a filmszakmában, csak szeret szerepelni a saját filmjeiben. Egyébként meg jókor volt jó helyen és az alpári fingós poénjai bejön az emberek nagy részének (sajnos).

2018. márc. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az elso amit irt egy nagy baromsag

Mijd jo szines

Ryan pedig igen csak a marvelel futott be

Adam Sandler rol ne felejtsetek el hogy zsido. Igy mar is tobb lehetosege van es ki id hasznalja ezt..

2018. márc. 30. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem szeretik páran Dicapriot, de az egyszerűen nem igaz, hogy rossz színész. Neki is megvan a karakterszerepe, a gonosz milliárdos, de ezen kívül nagyon széles körűek az alakításai, pl. Gilbert Grape, Inception, Viharsziget.


Egyébként Ryan Reynolds nem rossz színész, attól még, hogy önmagát játssza mindenhol: jól csinálja, illenek a filmjeibe, egyszóval: működik.

2021. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!