Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszett a Dragon Ball...

Hogy tetszett a Dragon Ball Szuper magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés
Ma volt ugye a premier, az első két rész. Szerintem Bills hangja jó lett, de Vegitáét sajnálom.

2018. márc. 28. 18:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nagy fájdalmam a Dragon Ball szériák fordítása. Mert a hangok meg szerintem kiválóak, jobbak mint az eredeti. Legalábbis nekem a japán hangok vinnyogása kifejezetten irritáló.
2018. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
Hát akárhogy is nézzük, szerintem pont a GT-nek lett a legjobb leghűbb szinkronja. A Superé lett szerintem a legrosszabb. GT-ben végre elhagyták a Son-ozást, de a Super-ben megint visszajött. Illetve az új karakterek nevei is megváltoztak megint. A sima Ball meg a Z meg nagyon gyerekesre lett írva, és sokszor nincs is magyar szinkron, hanem a japán megy. Illetve a hangmagasság is változik benne. Szóval Hiába nem hivatalos folytatás a GT, annak lett a legjobb a magyar szinkronja szerintem. A Superé nekem azért nem tetszik, mert megint inkább a régire hajaz, meg az a vintatott beszéd nagyon rossz. Bár legalább itt megmaradt hogy Vegita Kakarotto/Kakarot-nak hívja Goku-t. Legszívesebben felirattal nézném, de sajnos a Z-hez nem találok valami jó feliratot. Remélem egyszer lesz hozzá.
2021. febr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!