Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars: Kylo Rennek melyik...

Star Wars: Kylo Rennek melyik a fontosabb?

Figyelt kérdés
Eltörölni a múltját és beteljesíteni Vader hagyatékát, vagy pedig Rey? Mert Rey ugye az ellenállókkal van, ha döntésre kényszerülne mert mondjuk ott állna előtte fegyvertelenül a renegát Finn, Rey pedig kéri hogy ne bántsa, és neki választania kell hogy megöli vagy életben hagyja, akkor szerintetek mit tenne? Mi a fontosabb a számára?

2018. márc. 29. 23:09
 1/5 anonim válasza:
Szerintem az első fontosabb neki: „eltörölni a múltját és beteljesíteni Vader hagyatékát".
2018. márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Reméljük az első, mert ha nem, akkor megint valami giccses, szirupos befejezést kapunk.


Bár Rey a TLJ-ban is kérte Kylo-t, hogy állítsa le az Ellenállás támadását(a lány valószínűleg úgy tudta Finn is az egyik hajón van), de nem nagyon érdekelte. Szóval remélhetőleg már ez a rész is megválaszolta a kérdésed.

2018. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is az első a fontosabb neki, bár megjegyzem rosszul írtad, nem a múltját akarja eltörölni, hanem a múltat. Itt arra a szerinte múltbeli-elavult dolgokra utal, mint a Jedi-rend, sithek, ellenállók, tehát ezeket akarja elsöpörni, hogy beköszönthessen egy új korszak, ahol már senki nem háborúzik, mert egység van és senki sem lázong. Persze ez sosem fog megtörténni, mert mindig lesz valaki akinek nem tetszik a rendszer.

Amúgy miért ne hozhatná el éppen az Első Rend élén a rendet, a nevében is benne van, hogy Első Rend. Kylo Ren, aki először rakott rendet a galaxisban. :D Miért ne érhetne véget a SW IX saga azzal, hogy végre béke van? Eddig minden epizód az ellenállás vs rosszfiúk csatájáról szólt, jó volna már valami újítás is. Igaz, semmi se tartana örökké, jönne a SW X évtizedekkel később, ahogy Kylo Ren király ül a trónusán, mellette a kis hercegekkel/hercegnőkkel, de jön egy ifjú trónbitorló, seprű formájú fénykardjával, hogy megborítsa a rendet. :D

Amúgy Rey is fontos neki, szóval még biztos tovább fogja puhítani, hogy álljon mellé. Azért a hatalom nem minden, és azért mert valakinek van hatalma, gazdagsága, nem jelenti az hogy boldog is, mert Kylo is férfiból van és magányos. Biztos nem fogja bántani a „női oldalát”, akivel amúgy is erő-kötelék kapcsolja össze.

Amúgy nem hiszem, hogy Finnt megölné ha ott állna fegyvertelenül előtte és Rey kérné, hogy ne bántsa. Más esetben, ha Finn rátámadna, akkor lehet hogy igen. A tróntermi résznél nekem úgy tűnt, Kylo nem is nagyon figyelt oda Reyre, amikor azt mondta hogy állítsa le a támadást, inkább az foglalkoztatta, hogy ’Snoke meghalt, wow ez akkor azt jelenti, hogy most már én vagyok itt a főnök, és minden úgy lesz ahogy én akarom’. Egyből tett is ajánlatot Reynek, hogy álljon mellé és uralkodjanak együtt. Amúgy meg nagy ívben le**arta, hogy mi van azzal a maréknyi ellenállóval, csak terrorista csőcselékként tekint rájuk, akik már számtalanszor keresztbe tettek neki (pl. Starkiller bázis felrobbantása). Ha tudta volna, hogy az anyja is ott van a menekülő ellenállók között, akkor biztos leállította volna a támadást, de Kylo úgy tudta, hogy az anyja meghalt amikor felrobbant a parancsnoki híd, a többiek meg nem számítottak. Egyébként Rey se nagyon vitte túlzásba a kérlelést, talán annyit mondott összesen, hogy parancsold meg hogy hagyják abba a támadást. Szóval ő se törte magát agyon, hogy megmentse a barátai életét. Ha jobban bevetette volna magát Kylonál, lehet hogy kiharcolta volna a kérését.

Én most ilyennek tudnám elképzelni, hogy miről szólhatna a SW IX: Rey csapata felkeresi és egyesíti a más helyeken elfekvő ellenállókat. Kylo Ren meg megy haza a hajóihoz. Közbe többször is felkeresi Reyt (gondolatban), próbálnak hatni egymásra, vice versa, hogy legyen egy kis harc, biztos támadásig is fajul a dolog, de Reyt sose bántja. Hát hozzuk Snokeot is a képbe, aki elkapja Kylot és jól megszorongatja.. Khm. :D Jó tegyük fel, hogy nem öli meg egyből, mert akkor hamar véget érne a film, szóval bebörtönzi, leláncolja, betonba önti stb. Kylo meg „telefonál” Reynek, hogy húzza már ki a **arból, mert gáz van. Rey persze még mindig kicsit morci a múltkori incidens miatt. De azért jófej és hiszi, hogy most már Kylo a fény oldalára kerül, és miután kiszabadítja, Kylo kipróbálhatja milyen érzés vezetni a faterja hajóját. Aztán megbújnak valahol, jön „Luke bácsi” is és segíti a fiatalok Jedi képzését, de óvva inti őket, hogy érzelmi kapcsolatba nehogy kerüljenek. Persze kit érdekel, hogy mit mond egy öreg szellem, és csak azért is. Meg végre láthassunk már rá arra is egy példát, hogy miért tiltották annyira, hogy erő-érzékenyek összeálljanak. Talán túlontúl erősek lennének? Jó, tegyük fel feltuningolják egymást, és elmennek Snokehoz, hogy lebannolják a hajóról. Kylo Ren megint megörül, hogy megint meghalt Snoke és hogy most már megint ő az úr a házban, amitől Rey kiakad. De utána rájön, hogy ezt az előnyére is fordíthatja, mert így ő lenne a First Lady, Kylo Rent meg meg lehet papucsosítani, mert érzelmileg instabil, és ha valaki tud rá hatni, akkor az ő. SW IX spoiler vége.

2018. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Az, hogy kiírják végre :D
2018. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te nem nézted meg a filmeket?! Elvileg Az Első Rend és a Legfőbb Vezérség fontosabb kéne hogy legyen, de valahogy mégis kételkedünk. Ez nem véletlen. Kylo helyében én sem választanék mást, az ő helyzetéből nem nagyon lehet, de látszik hogy vívódik, ezt sok helyen a filmben hangsúlyozzák is. Szóval biztos magára szavaz, de szerintem Rey is fontos neki, fontosabb mint amit Snoke megengedett volna.
2018. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!