Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bosszúállók 3-ban Loki...

A Bosszúállók 3-ban Loki visszatér még később?

Figyelt kérdés
Mi lesz azokkal, akik elporladnak a végén? Meghaltak, vagy másik dimenzióba kerültek? Akinek megvan a képregény, örülnék, ha elküldené nekem a ricsicsi1981@gmail.com-ra?Linknek is örülnék,ahol el lehet olvasni a képregényt.
2018. ápr. 28. 12:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne írjál ki spoilert egy új filmről a címbe!
2018. ápr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat,de nagyon felzaklatott a dolog,ezért keresek válaszokat,hogy mi lett velük.Sajnos a képregényt nem olvastam anno,de most szeretném elolvasni,hogy megtudjam a választ,akár onnan is,vagy máshonnan,aki járatosabb nálam a témában.
2018. ápr. 28. 15:04
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon érdekelne, de sajnos nincs meg a képregény, de azért szolgálhatok némi információval. Sok helyen kutakodtam ezügyben, mert nekem Loki a kedvenc karakterem és nagyon csalódott voltam, amikor Thanos megölte a film elején. Szóval rengeteg oldalt végigolvastam, de sajna mindenki másképp vélekedik. Akik amellett érveltek, hogy meghal legtöbbször azt hangsúlyozták, hogy amikor Thanos megfojtotta Lokit és azt mondta, hogy "Nincs több feltámadás" meghogy a Thor Ragnarökben is már a jófiúkkal volt épp ezért ez egy méltó befejezés számára, továbbá Tom neve még nem szerepel a hivatalos szereplő listán. Viszont elég meggyőző érvek vannak Loki visszatérésére is. Például, hogy elég gyorsan letudták a halálát, ami csöppet sem illő egy ilyen közkedvelt gazfickó esetében, valamint azt biztosra tudjuk, hogy a Fekete Párduc és még páran feltámadnak valamilyen módon ezért elég bunkóság lenne szegény Lokit nem feltámasztani azok után, amit tett. Van egy időutazós elmélet miszerint visszamennek az időbe és valahogy úgy akadályozzák meg egyes személyek halálát és erről kiszivárgott pár fotó is. Itt majd régebbi jeleneteket láthatunk, melyeket újból eljátszanak a színészek. Továbbá mivel mindenki imádja Lokit nem lenne célszerű a Marvelnek halottan hagyni, mert így szerintem sokan csalódottak lesznek és hosszú időre elmegy a kedvük a Marvel filmektől. Meg egyébként az angol nyelvű wikipédia azt írja szerepelni fog a filmben, de nem tudom, hogy mennyire lehet neki hinni. Remélem azért segítettem.
2018. ápr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ,adtál némi reményt,és bíztatást.Tényleg jó lenne a képregényt elolvasni,de sajnos nem találom.Nekem Dr. Strange,és Pókember a kedvenceim,őket hiányolnám,ha nem lennének.Loki tényleg színes egyéniség,szerintem ő is hiányozna.Hosszú idő lesz kivárni a folytatást :(
2018. ápr. 29. 13:20
 5/19 anonim ***** válasza:

Egyébként itt megnézheted, hogy eddig kik lesznek bent hivatalosan a következő filmben> [link]

Főként azokat a szereplőket tudhatjuk, akik alapból túlélték, de abban biztos vagyok, hogy Pókember megússza. Azt sok helyen írták.

2018. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,megnyugodtam.Remélem a képregényt is megtalálom.Amúgy valaki átszerkesztette a kérdésemet,a moderátorok voltak esetleg?
2018. ápr. 29. 14:25
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

{SPOILER!}

Remélem, hogy visszahozzák valahogyan, túl gyorsan megszabadultak tőle, és egyébként is szokatlanul óvatlan húzás volt tőle Thanosra támadni. Az nem feltétlenül jelent biztosat, hogy valakinek szerepel-e a neve a következő film stáblistáján vagy sem, mert a stúdió hülye lenne előre lelőni a legnagyobb csattanókat. A képregényekre nem nagyon érdemes alapoznod, mert csak ötleteket merítettek belőlük a filmkészítők, nem követik pontról pontra az eredeti történetet. Tudtommal ott a szuperhősök eleve csak versenyeznek Thanossal a kesztyűért, nem legyőzni akarják őt.


Az elporladtak szerintem nem haltak meg (Drax és Mantis is szétesett korábban Knowhere-en, mégis újraépültek), minimum Spiderman és Doctor Strange biztosan felbukkan újra, már csak azért is, mert lesznek még saját filmfolytatásaik. Strange tudta, hogy mit csinál, mert látta az egyetlen pozitív végkimenetelű megoldást, viszont Thanos úgy manipulálja a valóságot, ahogyan csak akarja, így semmit sem lehet előre tudni. Arra tippelek, hogy Tony lesz a kulcs, visszautalva arra a látomásra a többiek haláláról, amit Scarlet Witch bocsátott rá, amikor Ultront hajkurászták.

2018. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Loki szerintem hiányozna a sztoriból nagyon.Szerintem vissza fognak követelni a rajongók egy csomó karaktert.Volt már ilyen,láttunk már ilyet más film,sorozat esetében is.A képregény tényleg más,találtam most egy kettőt,tényleg versenyeznek Thanosszal.Szerintem nehéz lesz kivárni a folytatásig az időt.Melyik filmben esett szét Mantis és Drax?Nincs meg.Pedig láttam az összes Marvel filmet,de ez most nincs meg.SPOILER! Maria Hillel,és Nick Furyval mi a helyzet?Ők szerinted visszajönnek?Fury amúgy is hol feltűnik,hol meg el :)
2018. ápr. 29. 16:51
 9/19 anonim ***** válasza:

{továbbra is spoiler}

Most estek szét, ebben a filmben, amikor Thanos elkapta Gamorrát (és buborékfújóvá változtatta Quill fegyverét) :) Nickből bármit kinézek, valószínűleg visszatér ő is.

2018. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ja tudom már melyik jelenetet mondod igen :) Megvan. :) De a szétporladás nem más,mint a szétesés szerinted?
2018. ápr. 29. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!