Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 13 reasons why című sorozat...

A 13 reasons why című sorozat fiúknak is való?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam már a 13 reasons why, magyar nevén 13 okom volt című sorozatról, de 17 éves fiúként nem tudom hogy megéri e belekezdeni. Szerintetek jó fiú/férfiaknak is, vagy inkább egy csaj sorozat?

2018. máj. 11. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Való fiúknak is, nekem is tetszett, ráadásul a főszereplő is fiú, és az ő szemszögéből vannak bemutatva az események. 17/F
2018. máj. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csaj sorozat.

De ha hajlamos vagy depiségre, akkor nem biztos, hogy érdemes megnézni. Én amikor megnéztem, komolyan elkapott egy öngyilkossági hangulat (de ez 1-2 évente nálam előjön).

2018. máj. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Nézheted fiúként is, de tényleg durva témákat feszeget, jó kedved nem lesz tőle...
2018. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, miért is ne?
2018. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
persze,amúgy is hamarosan vetítik a 2 évadot,szóval kezdj bele.annyi biztos hogy felkavaró...
2018. máj. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pasiként néztem meg, és nagyon tetszett, egyáltalán nem csajos sorozat.
2018. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyike a nagyon kevés "uniszex" sorozatoknak. Olvastam a könyvet, az első évadot az ötödik epizódig bírtam. Csak akkor nézd meg, ha minden áron súlyos depresszióba akarsz esni. 24/F
2018. nov. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!