Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars: Kylo Ren miért nem...

Star Wars: Kylo Ren miért nem végzett Rey-jel? Miért mentette meg?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy Rey nem halhat meg mert védi a plot armor, mégis csak ő a főhősnő meg a színésznő is 3 filmre szerződött, de a történeten belül hogyan magyarázzák hogy Kylo Ren ahelyett hogy elhárította volna kvázi az egyetlen akadályt az elől hogy az Első Rend uralja a galaxist, helyette megmenti majd hagyja elfutni az Ellenállás egyetlen aduászát? Így hogy akarja beteljesíteni Vader örökségét?

2018. máj. 30. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Mert nem abszolút gonosz és szimpatikusnak találta a lányt. Jó, mi?
2018. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Főleg, hogy pont ez is része a gyötrődésének, hogy nem tud igazán sötét lenni. Aztán egy-egy gyenge pillanata után gyorsan bedurvul egy kicsit, hogy kompenzáljon. Egyébként láttad a filmet?
2018. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Mert én shippelem őket.
2018. máj. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogyne láttam volna. :)
2018. máj. 30. 21:05
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Mert azt hitte, hogy Rey át fog hozzá állni.
2018. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
61%

Ilyen jó sunát én se tudnék kinyírni. :P


Amúgy az előzőek jó válaszokat adtak.

2018. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Remélem a következő részben megfarkalja, és aztán öli meg.
2018. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

"Remélem a következő részben megfarkalja, és aztán öli meg"

Én is remélem, de ez itt a Star Wars, vagy mi? Itt nincs helye az ilyesminek! Szal menj innen a hülyeségeiddel! :D


Ez szerintem is furcsa dolog még Hollywoodban, és Star Wars-ban is, Kylo Rentől meg amúgy is karakteridegen, hogy nem öl meg valakit, aki útban van, és idegesíti, csak mert ő azt megteheti. Többek között ezért kezdtem el én is hinni a "Reylo teóriákban".

Persze lehet szó arról is, hogy a főszereplő mindenek felett áll, de én valahogy többet várok ettől a filmtől.

2018. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért mert végig szerelmes belé. Jobban örülnék, ha vele jönne össze, mint azzal a feka Fin-nel. Aztán a IX. részben születne 2 fiúk, és jönne utána 3 új trilógia, ami arról szólna, hogy az egyik felnőtt fiuk Jó, a másik pedig a Sötét oldalra áll, és a testvér harcról szólna a film.
2019. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!