Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most akkor Ridley Scott nem...

Most akkor Ridley Scott nem fogja folytatni az Alien Covenantot?

Figyelt kérdés
a film sok kérdést még mindig nem válaszolt meg, mint pl hogy hogyan került az LV-426 nevű bolygóra egy Tervező űrhajója benne több ezer Alien tojással és egy Mérnők hullájával, gondolom ezt Ridley Scott a Covenant folytatásába keszült volna megválaszolni, de most úgy néz ki mintha nem is akarnák folytatni egyáltalán.
2018. máj. 31. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Kellene? Szerintem már így is totál szét van barmolva az univerzuma.
2018. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem azért ha már egyszer elkezdtek ennek az Univerzumnak előzményt csinálni, akkor azért nem ártana méltón lezárni és elvarrni a szálakat mint pl tette ezt a Star Wars előzmény trilógia vagy a Hobbit trilógia.
2018. máj. 31. 23:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Azokat annyira nem ismerem, mert nem láttam őket. A hobbitból csak a második részt, Star warsból meg csak a 3.-at valamikor régen.


Szerintem nem elvarrni kéne a szálakat, hanem elfelejteni, hogy ezek a filmek léteznek és normális forgatókönyvet írni, egy olyan rendezővel, aki nem a szcientológiat nyomassa az egész filmen keresztül.


A Prometheusnál is valami nagyon félrement ezzel a fekete löttyel és fogalmam sincs, hogy minek kellett ezt beleírni.

Ahogy azt sem értem, hogy az Alien óriás, ormányos földönkívülijéből hogyan lett ilyen epilált, albínó Berki Krisztián.

2018. máj. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne is, tavaly a Covenant szétbarmolta az Alient, a The Last Jedi meg a Star Wars. Hagyjátok ezt a két franchiset békében nugodni.
2018. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem akarnák?

tök mindegy hogy ki mit akar a készítők közül.

a film bukott.

de ki tudod te is számolni.

1.megnézed a film forgatási és marketing költségét.

2.megnézed a film összbevételét.

3.osztod 2vel az összeget,mert a bevétel fele a moziké.

4.ez az eredmény a film haszna.

ha ezt az összeget sem tudja visszahozni akkor bukta van.

2018. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából mindez a rajongók miatt van, mert mindenki rinyált azon hogy a Prometheusban nem voltak ALienek, ezért Ridley inkább engedett a rajongóknak és megváltoztatta eredeti terveit és ez lett az eredmény, egy Alienekkel teli kaszabolós horror mozi, pedig lehet jobban jártunk volna ha Ridley az eredeti terveit forgatja le, Alien Paradise Lost címmel amiben David és Shaw megérkeznek a teremtők bolygójára és kapcsolatba kerülnek velük, ehelyett 2 perces flashback-ba ezt letudják amiben David kinyírja a bolygó összes lakóját, és még Shawt is kinyírják a 2 film között pedig a karaktere tökjó volt és Ellen Ripleyhez méltó is volt,
2018. jún. 2. 10:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Tisztázzunk dolgokat.

Már a Prometheus-szal kapcsolatban sem tudta Ridley Scott, hogy mit akar. Kezdte Alien 0-ként, folytatta "Alien: Prometheus"-ként, végül pont az eredeti koncepció maradt ki belőle. Nem hiába fanyalogtak a rajongók, de utána a Covenant-et még jobban meggyalázta. Számomra például a Prometheus sehogyan sem állja meg a helyét. Alien-kapcsolódásként és különállóként sem. Viszont a folytatás címét rejtélyes és ismeretlen okokból változtatta meg, ugyanis a végső alapkoncepciót már a Paradise Lost címmel is tudni lehetett.


Egy tökéletes folytatás és egyben eredet-kutatás abból születhetne, ha összemixelnék Neill Blomkamp forgatókönyvét Ridley Scott gondolataival. Bár hozzáteszem, hogy ezekután Ridley Scott-ra már nem lennék kíváncsi. Különben én biztos vagyok abban, hogy titokban a Disney Neill Blomkamp-et visszahívta.

2018. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!