Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha soha nem láttam egy Marvel...

Ha soha nem láttam egy Marvel filmet/sorozatot se, akkor érteni, élvezni fogom, ha elkezdek random egy ilyen sorozatot?

Figyelt kérdés
Szóval semmi háttértudás, de érdekel az egyik sorozat. Viszont nem akarok emiatt egy csomó Marvel filmet vagy sorozatot megnézni ha nem muszáj, ezek önmagukban is élvezhetőek háttértudás nélkül?

2018. jún. 9. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Jessica Jonest néztem így, és nem éreztem azt, hogy nem értek belőle valamit vagy utána kellene tanulni az univerzum viszonyainak. Bár úgy rémlik hogy ő pont csak a saját szálán fut és nem kerül kapcsolatba másokkal (második évadot még nem láttam).
2018. jún. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dehogy kell mindet megnézni, szerintem nincs is oylan ami követi az összeset.

én is a Jessica J.-t és a Shield ügynökeit nézem

2018. jún. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A netflixes sorozatok első évada önmagában is jó, de aztán elkezdnek találkozni a szereplők, megjelenési sorrendben ajálom a nézésüket. A filmes univerzumra nem nagyon utalnak bennük, csak az Avengers 1-re mert az New Yorkban játszódott.
2018. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyik sorozatot akarod elkezdeni? Szerintem nem mindegy :)
2018. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A Daredevilt kezdeném el.

2018. jún. 9. 13:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg, a sorozatok önállóan is értelmezhetőek, meg a filmek nagy része is.
2018. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is élvezhetőek magukban is. Én is Jessica Jonest kezdtem el. Daredevilnek és Jessicának meg még 2 másiknak van egy külön sorozata, de én még nem láttam. Nem érzem azt, hogy lemaradtam volna valamiről, pedig egymásra is épülnek.
2018. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!