Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó leszbikus sorozatot?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, mint az L word volt. Írjátok le az alapsztorit is, ha kérhetem :)

2018. jún. 14. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szinte biztos hogy ismered, de azért leírom, hátha nem.

Orange is the new black - Egy női börtönben játszódik, bemutatja a valódi történéseket egy börtönben. Van benne minden amit el tudsz képzelni. Zaklatás, undorító dolgok, erőszak, börtönőr-rab viszony, igazságtalanság és sajnos halál is (egyik kedvenc karakterem meg fog halni... :( )

Azért leszbikus sztori, mert a főszereplő egy biszex csaj (Piper Chapman) és újra találkozik a börtönben a régi szerelmével aki egy nő, és egymásba szeretnek, pedig a csajnak van vőlegénye is odakint. Érdekes nagyon.

2018. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2-es: neked meg mi f.a.s.z. bajod van a kérdéssel?
2018. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
95%
Itt vagy, Gyakorikérdesek a címe. Ugyan nincs minden nap új epizód, de ha jobban belelendülsz, megismered a karaktereket a százalékok, ne adj isten nevek alapján. Van, aki a csendesebb, nyugodtabb típus. Van, aki az az igazi vadabb jellem, és hát itt is vannak ezek az örök negatívak és elégtelenkedők, akik szerint kamu minden. Vannak jobb napok, vannak kevésbé békések. Vannak drámák és intrikák, feszkóból is kijut bőven. Hova ennél többet?
2018. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1: Köszönöm, hallottam már róla és bele is kezdtem, nekem kissé nyomasztó volt (ami nyilván a történetből fakad). Valami könnyedebbre vágynék.


#4: Na igen, ezt adom! 😂 Látod, már ezt a kérdést is jelentgetik, de tudnám miért?!

2018. jún. 14. 20:50
 5/11 anonim ***** válasza:

1.vagyok


A legtöbb leszbikus sztori ilyen "nyomasztó" azért hogy drámai, tragikus és romantikus legyen. Szerintem ettől izgi :) Bocsi hogy nem tudok jobbat mondani, ismerek még párat de azok is ilyenek.

2018. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Nem láttam az L wordöt, és csak olyan(ok)at tudok, ami nem konkrétan leszbikus, viszont van benne leszbikus szál, ami szerintem fontos a sorozatban, remélem segítek vele valamennyit. :D


Egyik kedvencem az Orphan Black, ami klónokról szól, és amúgy mindegyik klónt ugyanaz a színész játssza. Ezek a klónok egy titkos kísérlet eredményeképp születtek, a cselekmény kibontakozása során pedig egyre többet tudunk meg arról, hogy miért hozták őket létre. Az egyik klón leszbikus, és szerintem messze nem lenne ilyen jó a sorozat, ha ő és a párja nem lennének.


A The Bold Type-ban van 3 lány, legjobb barátnők, egy újságnál dolgoznak és igazából először azt hittem, hogy tipikus ilyen "csajos" sorozat, de igazából nem feltétlen. A feminizmus is igen erősen benne van, és sok fontos témát feldolgoznak benne és hát az egyik lány találkozik valakivel, aki miatt rájön, hogy vonzódik a lányokhoz. Szerintem borzasztóan jó az egész, és az is, ahogy az ő száluk kibontakozik. :) Most kezdték a második évadát, lesz harmadik is.


A The Fosters egy leszbikus párról és családjáról (többnyire ugye örökbefogadott gyerekek) szól, 5 évadja van (befejezték), olyan chilles sorozatnak mondanám, átlagos, és van, hogy a pokolba kívánnál egy csomó karaktert, de mégis szerettem nézni.

2018. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Faking it
2018. jún. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, véletlenül elküldtem...

A Faking it arról szól, hogy van 2 nem túl népszerű lány, akik kitalálják, hogy úgy szereznek egy kis hírnevet maguknak, hogy eljátszák, hogy leszbikusok. Színjáték közben az egyikük tényleg beleszeret a másikukba. Sajnos félbehagyták a sorozatot az egyik évad közepénél, de abszolút élvezhető így is.

2018. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A The Bold type és a Faking it is érdekesnek tűnik, legalábbis első blikkre ezekre mondanám, hogy meg is lesem őket. Ha valakinek eszébe jut még, ossza meg nyugodtan :)
2018. jún. 16. 23:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Sense8, keress rá, nagyon feelgood sorozat.
2018. jún. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!