Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Son Goku letudná győzni...

Son Goku letudná győzni Batmant? Csak mert Batman pl legyőzte supermant. Elgondolkodtam :D

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 22:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

9-es, a te logikád (a miénk ellentétje) meg röhejesen gyerekes. Te szoktál úgy megharcoltatni a kitalált karakteredet más ember kitalált karakterével hogy

"Lelőttem tűzzel!"

"De nem, mert az enyémen védőpajzs van!"

"De igen, mert ez a tűz átmegy a védőpajzson!"

Mint az óvodások. Konzisztencia, kreatív struktúra nélkül minden fantázia önmaga paródiája, olyan gyerekes.

2018. jún. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Chuck Norris győzne.
2018. jún. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Goku egyszerűen legyőzné Batman-t. Ami érdekes lenne az nem Goku vs Superman, nem Goku vs Thor, hanem Goku vs Saitama, a One Punch Man-ből. =D
2018. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Lol még gyerek vagyok, mégis mit vártál, milyen logikám legyen? Ostoba..
2018. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

ha minden kötél szakad,akkor végső lépésként batman képes elmenni szélsőségekbe.

itt meg rá volna kényszerítve,mert nincs más lehetőség.

szóval megléphetné azt,hogy megöli songoku összes ember rokonát,pl a feleségét stb és ezzel talán elérné,hogy elűzze a földről,mert a szerettei elvesztése és az hogy nem tudta megvédeni őket megtörné gokut.

de ha nem is tudná elűzni ezzel,érzelmileg tönkretehetné egy életre.


a másik meg,ahogy én észrevettem pár részt látva,songoku csak akkor olyan bitang erős,ha olyan viccesen koncentrál,meg rákészül a dologra,nevezhető szerintem egyfajta harci meditációnak,vagy aura feltöltésnek.

de alap hétköznapi állapotában szerintem ugyanolyan sebezhető mint egy ember.

szóval batman mint bruce wayne összehaverkodik vele és egy alkalmas pillanatban egyszerűen leszúrja sörözés közben.

ebből a szempontból könnyebb dolga lenne mint superman ellen,mert superman mindig ugyanolyan erős,nem kell az erejét koncentrálnia ahhoz,hogy működjön.

2018. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Son goku szerintem bármikor át tudná vinni a szeretteit egy másik bolygóra, illetve a legtöbbjük maguk is olyan erősek, hogy nem lenne egyszerű, csak úgy elintézni őket. Nem mellesleg a legtöbbjük meghalt már és valamilyen módon fel lett támasztva.

Attól függetlenül, hogy tud még bitang erősebbé válni, alapból sem gyenge. Már viszonylag az elején volt olyan edzése, ahol 100-szoros gravitáció mellett edzett, ami az jelenti, hogy alapjáraton sem gyenge, a későbbi részekre pedig csak még tovább fejlődik.

2018. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

hogy vinné át másik bolygóra,ha nem is tudja,hogy valaki meg akarja ölni?

a másik meg,hogy songoku kb gyermekien infantilis,olyan szinten butuska karakter.

szembeszáll az ellenséggel szemtől szemben,de ármánnyal,vagy manipulációval szemben védtelen annyira buta.

batman pedig egy penge éles eszű szociopata.

elég gyorsan találna rést,ahol győzni tudna.

pl megszerzi az összes kívánógömböt vagy mi a lófa-szt és az kívánja,hogy vesszen el songoku természet feletti ereje.

2018. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Batmannek semmi esélye sem lenne.
2018. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Bety'ar válasza:
Bolygókat pusztit el songoku, szerinted ?
2018. jún. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!