Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Kszi Simonban tényleg...

Csillagcica kérdése:

A Kszi Simonban tényleg csókolózik a két tizenéves fiú? És ha igen, akkor vajon milyen érzés lehet, az hogy megkérnek ebben a jelenetben való szereplésre?

Figyelt kérdés
2018. jún. 29. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valószínűleg igen, mivel LMBTQ+ film. :)

Aki ilyen filmekben vállal szerepet, TUDJA, hogy ha ilyen jelenet lesz a filmben. Nem olyan nagy ügy ez.

Egyébként vasárnap többet mondhatok, mert szombaton tervezem megnézni a filmet. :)

2018. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg filmben csókolóznak színészek. Ez a munkájuk.
2018. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csokoloznak. Lattam a filmet es a konyvet is olvastam. Nagyon jo film egyebkent, teljesen heterokent mondom, hogy eletem egyik legjobb filmje. Nagyon jok a szineszek, es jol bemutatja az iskolasok eletet is, nem csak a melegeket. Megeri megnezni.
2018. jún. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A #3-as válaszát most már én is alá tudom támasztani, és tényleg nagyon jó film, bárkinek ajánlom megnézésre, mivel van tanulsága is. <3
2018. júl. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!