Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire jó a Netflix?

Mennyire jó a Netflix?

Figyelt kérdés

Mennyire jó minőségű a Netflix? Szeretitek-e?Olyan véleményt nem kérek hogy lehetne több magyar feliratozas vagy vmi.Ez fizetős?És ha igen akkor mennyibe kerül és mikor kell fizetni?

Irtok véleményeket róla?



2018. júl. 10. 16:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja és elfelejtettem 1 hónap az ingyenes próba időszak,ha nem mondod le a hónap végén automatikus vonja a kártyádról a csomag árát.
2020. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De még jobb angollal az egész filmet érted, felirat nélkül :)
2020. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

A Netflixen rengeteg film és sorozat van. Tagadhatatlan, hogy a legjobb felületet náluk láttam. Sok jó film és sorozat van fent.

A választék azért olyan sok, mivel itt van Brazil, Spanyol,Francia, Svéd meg minden más nemzetiségű sorozat is többnyire feliratosak. Ritka a magyar szinkronos film vagy sorozat főleg a régebbi filmek azok.


Az is igaz, hogy ugyan sok sorozat van de sok a nézhetetlen is pl a fentiek szerintem csak a választék nagyságát növelik.

A tartalmaknál meg sajnos tetten érhető az ideológiai agymosás. Illetve éppen emiatt aránytalanul túlsúlyban vannak pl a női főszereplős sorozatok.

2020. okt. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!