Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 13 Reasons Why sorozatba,...

13 Reasons Why sorozatba, lesznek olyan hülyeségek, mint az első rész végében? Hogy Clyde előtt megjelenik Hannah és elkezd neki beszélni? Mert akkor inkább kaszálom az egész sorozatot.

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 09:21
 1/7 A kérdező kommentje:
2. évadra gondolok.
2018. júl. 27. 09:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Clay akar lenni?
2018. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Az egész 2. évadban. De nézd meg, mert szerintem nagyon jó lett.
2018. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1. Igen Clay akart lenni sorry elírtam. 2. Hát nem jött meg a kedvem. De azért adok első pár résznek a 2. évadból esélyt csak így számomra ez már kezd átmenni a drámából a sci-fi vonalba...
2018. júl. 27. 13:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább ez csak azt mutatja, hogy beleőrült az egészbe.
2018. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt valami nagy szám ez az évad... A végén nem is merték bevállalni amire mindenki számított... És lesz folytatás.. Hát.. Hát inkább egy évadosra kellett volna hagyni
2018. aug. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Támogatom előzőt, nagyon erőltetett a 2. évad.... A 3. évadra kíváncsi vagyok, már készülőbe van elvileg.
2019. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!