Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Margit a jóban rosszban című...

Margit a jóban rosszban című sorozatban többször is öngyilkos lett?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, én valahogy így emlékszem. Azt tudom, hogy az 1575.részben történt ilyen, de úgy emlékszem többször is. Bár lehet csak kicsi voltam es rosszul emlékszem vissza....

#öngyilkosság #Jóban Rosszban #2011 #rész #Margit #TÖBBSZÖR #Kaldor Margit #Brózik Klára #1575 #1575.rész
2018. aug. 12. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is rémlett, hogy többször is megpróbálta, de most utánajártam kicsit és nem sokat találtam. Lehet hogy azért hisszük, mert anno mikor ki akarták írni, sokféle történet látott napvilágot ezzel kapcsolatban. Volt olyan, miszerint egy hídról ugrik le, de sorozatgyilkossal is kapcsolatba hozták. Végül ami valóban bekerült, hogy felvágta az ereit, de itt Viktor megmentette. A sorozatgyilkos szál sem maradt annyiban, Ibolya visszatért és megpróbálta megölni, de nem járt sikerrel. Sőt, később mintha mentővel balesetük is lett volna, de itt szerintem nem sérült meg. Végül Áronnal utazott Dél-Amerikába kutatni, azóta is ott van.
2018. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En is ugy emlekszem, hogy egy hídról akart leugrani.
2018. aug. 15. 17:12
 3/7 anonim válasza:
Áron nem meghalt, amikor valami egér vírus volt a kórházban?
2018. szept. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De igen, Áron abban meghalt. Margitra értettem, hogy azóta is Dél-Amerikában van (a sorozat szerint). Bocsi, ha rosszul fogalmaztam. :)
2018. szept. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Micsooodaaa?

Áron meghalt?

2018. szept. 5. 17:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ő hozta be a a gyilkos vírust, ami miatt több ember is meghalt, beleértve őt is.
2018. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Semmi baj! Így vissza gondolva már magam se értem, miért hittem azt, hogy Áron van Dél-Amerikában. :)
2020. dec. 22. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!