Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter: Hermione vagy...

Harry Potter: Hermione vagy Fleur volt a tehetségesebb boszorkány?

Figyelt kérdés
Ugye előbbit senkinek nem kell bemutatni, utóbbi meg mégis iskolája legjobbja volt akit kiválasztott a serleg a tusára, az egyetlen női bajnok, szóval szintén nem kispályás. Szerintetek melyikük volt a jobb boszorkány? Melyikük tudott volna elbánni Voldemorttal?

2018. aug. 18. 23:55
 1/7 anonim válasza:
8%
Amúgy mi az isten ez a Harry Potter-mánia nálad? Telespammeled vele ezt a kategóriát...
2018. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Hermione tehetségesebb, de igazad van abban, hogy Fleur sem kispályás. Azért ő is elég sok mindent tett, amit mások nem mertek volna, szóval ő is nagyon jó.

Egyedül Voldemorttal elbánni egyikük se tudott volna.

2018. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

#1: 35 éves vagyok. Mai napig előveszem a HP könyveket. A HP mánia egy életre szól :) És egyáltalán nincs spammelve a topik. Sok kérdése van. Felteszi. A kérdések szorosan kapcsolódnak a témához és a magyar wiki keveset tud ebben a témában. A könyveket meg valószínű még nem olvasta, pedig a legtöbb kérdésre ott a válasz.


Ez nem SPAM, mert sem kéretlen, sem topik idegen. Én élvezem ezeket a kérdéseket. De ettől még a könyvet továbbra is ajánlom, mint elsődleges forrást.

2018. aug. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fleurban több a mágia (mivel nem 100% ember). Bár kevésbé ismerjük meg a történetben, mint Hermionét. Hermione jobban tudja használni nyugodt helyzetben a tanultakat és fegyelmezett, pontos. Kiélezett helyzetekben Hermione sokszor lefagyott, nem tudott olyan élesen gondolkodni, mint máskor. Fleurt kiválasztotta a serleg - ez azt jelenti, hogy belevaló, nagy tudású - És egész jól vette az akadályokat, bár néha ő sem tudta az érzelmeit szabályozni feszült helyzetben.

Továbbá különbség a kettőjük között, hogy más szinten vannak. Hermione jóval fiatalabb és még nem tanult annyit mint Fleur.

Mindketten kiemelkedőek - nem hiszem, hogy mindent összegezve az egyik jobb a másiknál, néhány dologban az egyik jobb a másiknál és vice-versa. Ám hosszútávon Hermione hatékonyabb lesz. Mivel sokkal nagyobb tudástárral dolgozik. És bár egyedül nem ment volna bele kalandokba, az iskolai extra gyakorlati tapasztalatai miatt a feszült helyzetben való reagálásán is tudott dolgozni kicsit.

2018. aug. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

a negyedik könyvben biztos Fleur volt a jobb kettejük közül mivel neki 3 tanévnyi előnye volt tudásban és gyakorlatban plusz bár ez sosem volt említve valószínűleg olyan tudást is megszerzett a szabadidejében töltött tanulással amit mások nem

a hetedik könyvben már inkább voltak fej fej mellett csak ezt a kérdést azért nehéz megválaszolni mert Fleur-ről sosem derült ki hogy mik a legnagyobb erősségei és gyengeségei, ha svk-ben jeleskedett akkor egy párbajnál ő kerülne ki győztesen mivel a könyvben is levolt írva hogy az volt az egyetlen amiben Hermione csak egy erősebb átlagos volt

2018. aug. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem Hermione. Bár nem hangsúlyozzák ezt így ki külön a történetben, de ő az ifjú Tom Denem szintje kb.

Száz százalék feletti vizsgák, másodévesként hatodéves tananyagot (Százfűlé-főzet) készít stb.

Csak ő nem haszálja megfélemlítésre és uralkodásra a képességeit. Egyedül az sántít, hogy a 6. részben V-t kap SVK-ból, karakteridegennek is érzem, azért kellett az szerintem, hogy valamiből Harry lehessen a jobb.

V-vel szemben annak tapasztalati előnye miatt nem lett volna esélye persze.

2018. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg nem volt karakteridegen, nem lehetett mindenből ő a legjobb, a nagyon tehetséges embereknek is van olyan területe amin sík átlagosak
2018. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!