Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kimondatlan c. filmet lattad,...

Kimondatlan c. filmet lattad, tetszett?

Figyelt kérdés
Beszelgessunk rola.Szamomra furcsa volt,hogy az anya molesztalta a fiat,amint kiderult.
2018. dec. 29. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Láttam.Nem kicsit beteg a film ezen része,de amúgy nagyon jó film volt.Az az igazság,hogy a valóságban is történik ilyen,meg ettől sokkal durvábbak is,csak a legtöbb a négy fal közt marad.Persze többségében úgy gondolom,hogy a férfiaknak vannak betegesebb hajlamaik(vagy róluk derül ki gyakrabban),de ez azért lehet,mert eleve jobban foglalkoztatja őket a szexualitás,mint a nőket.

De biztos hallottál már olyan beteg családokról,ahol a házaspár mindkét tagja zaklatta a gyerekeket.Múltkor részletezve is volt egy molesztált gyerek által,hogy például az anya ráült meztelenül a gyerek arcára,meg hasonlók..én nem tudtam végigolvasni se.

2018. dec. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na igen,persze,tudom,van sok beteg dolog.

De engem az erintett furcsan,hogy gyertya,borispoharak,zene,mintha tenyleg egy masik ferfival...tenne meg.De hogy a boncolas kimutatta,hogy kozosules is volt..a 7 eves fiaval...haat...:(

2018. dec. 29. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!