Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálják olyan sokan...

Miért utálják olyan sokan Amane Misát a Death Note-ból?

Figyelt kérdés

Miért utálják annyian Misát? Azért, mert yandere? Gasai Yuno is az, ő mégis nagyon népszerű karakter, pedig mindössze annyiban különbözik Misától, hogy ő nem embereket manipulál és neveket írogat egy füzetbe, hanem harcol, bármivel ami a keze ügyébe kerül. De ezen kívül egy és ugyanaz a két karakter. A viselkedésük, a gondolkodásmódjuk, de még a háttérsztorijuk is hasonló.

Tehát akkor miért is utálják annyian Misát? Szerintem tragikus és meglepően élethű karakter, aki nem érdemli meg ezt az utálatot.



2019. jan. 6. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ők maguk se tudják szerintem, csak valami kritikában a neten olvastak róla negatív véleményt és önálló gondolatok hiányában elkezdték ők is utálni hogy beleilljenek a sorba. Ne tudd meg egyes anime rajongók milyen primitív végletekig képesek elmenni egy vitában még a legkisebb apróság miatt is.
2019. jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttam az animét, amiben Gasai Yuno, általad említett karakter benne volt, így viszonyítani nem tudok.


Nem tudom azt sem, más vagy sokan mások miért utálják.


Én személy szerint azért nem szeretem Misát, mert tulajdonképpen Ő tette tönkre az általam oly imádott mindgamet amit a két zseni művelt... Szegény áldozata lett annak, hogy nem bogaras zseni a többiek között, hanem egy naív kislány. :(


Lehet, hogy butaság, de én ezt érzem.

2019. jan. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: Szerintem is a csordaszellem miatt tartják annyian idegesítőnek Misát. Tökéletesen megvan az oka a Light iránti őrült rajongására. Attól, mert gyakran használják fanservice-re, még jól megírt karakter.

#2: Valószínüleg ez az elsőszámú oka az utálatnak, amit kap. Viszont az nem a karakter hibája, hogy átlagos lányként két zseni mellett ostobának látszik. A fanok elfelejtik, hogy ők is ugyanilyen hülyének tűnnének Light és L mellett.

2019. jan. 7. 16:37
 4/5 anonim válasza:
100%

Szerintem egy felesleges karakter volt néha már már idegesitően naív és buta.Rajong és szeret valakit akit még csak nem is ismer,+ annyira a tipikus mostani retard tinipic*a szintet tolja végig hogy a való életben sem tudnám elviselni.Megérdemelte a sorsát a sorozatban.


A jól megírt karakterek inkább korlátozódnak Lightra/L-re/Light apjára. A többi nyomozócsoport tag is hozzájárult ahhoz hogy érdekes legyen de nem olyan mértékben mint ez a három.

2019. febr. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisztiandthisisa válasza:
74%
Én nagyon szerettem, az egyik kedvenc női anime karakterem. Persze, néha engem is idegesít, (szóval ne kérdezzétek miért ennyire toplistás nálam) de áhh mittomén. Szeretem és kész.
2019. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!