Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csillag születik vagy a...

A Csillag születik vagy a Bohém rapszódia érdemelné meg jobban az Oscar-díjat?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok ti hogy látjátok. Az egyértelmű hogy mind a kettő jelölt lesz és nagy esélyes, lehetetlen hogy legalább az egyik ne nyerjen, de kíváncsi vagyok a közönségnek melyik tetszett jobban, melyik filmet tartjátok érdemesebbnek a díjra.

2019. jan. 15. 21:25
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Először is, aki utálkozik bármelyik filmben lévő alakítás miatt, az be is fejezheti, mert félre téve kinek melyik tetszett, vagy melyik nem, azt el kell ismerni hogy az alakítás mindegyikben csodálatra méltó. Hogy melyik fog nyerni? Én a Bohemian Rhapsodyt mondom, mert hiába volt tele ferdítésekkel, és kronológiai hibákkal (ami szerintem egy filmben teljesen megbocsájtható bűn, hisz Freddie Mercury életéből egy majdnem 2 és fél órás filmet képtelen valósághűn ábrázolni) mégis fantasztikus lett. Viszont a Csillag születik is nagyon jó film lett. :)
2019. febr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
81%

Kedves 11. Válaszoló!

Nem értem miért kell fikázni Rami Malekot...

Biztos nagyon sok intelligenciád lehet, ha ilyeneket írsz.

Szerintem majd akkor mondd rá, hogy “majom” meg hogy “bohóc”, hogyha letettél annyit az asztalra, mint ő. Szerintem színészek nagyon kevese tudta volna ilyen jól eljátszani Freddie Mercury-t, mint ahogy ő tette.

Sokszor felidegesítem magam az értelmetlen embereken és nem az a bajom hogy neked nem tetszik, ahogy ő alakított vagy a film, de el lehet mondani normálisan is a véleményedet, nem kell utálatoskodni.

Szerintem a Bohemian Rhapsody megérdemelné az Oscart bár én a Star is born-t nem láttam, szóval nem tudok dönteni.

Remélem Rami Malek nyeri majd az Oscart, mert hatalmasat alakított. :)

2019. febr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
#12-es vagyok és elnézést rosszul írtam nem 11. Válaszoló, hanem 10. Válaszoló
2019. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagyképűségből, de megmondtam, hogy nem fog legjobb film kategóriában oscart nyerni a Bohemian Rhapsody, Rami Malek díja elég egyértelmű volt, meg is kapta. :)
2019. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%
Hurrá 14-es, nem nagyképűségből visszajöttél eldicsekedni, hogy te megmondtad anno,hogy nem a Bohém rapszódia kapja az Oscar díjat. Oscar díjat neked, de azonnal!
2019. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Na jól van, sok eszed van látom. :)
2019. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi,mint neked.
2019. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!