Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmeket ajánlotok...

Milyen filmeket ajánlotok szakítás után, ami picit visszaadja az ember életkedvét?

Figyelt kérdés

Tudom, szakítás után ne üljön az ember otthon egyedül, de nem lehet minden este elmenni itthonról é. Nyilván ilyenkor opció a filmezés. Tippek?

25/N


2019. febr. 4. 20:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
Életrevalók, van akinek rosszabb gondolj mindig erre te emg csak egy lány/fiú miatt sírsz
2019. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Bud Spencer filmek bármelyike
2019. febr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Dokik (Scrubs) sorozat segített sokat ilyen helyzetben.
2019. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

#3

Abban túl sok a romantika... De ha már sorozat, akkor Office. Csak hát abban is ott van a szerelmi szál... Az meg nem mindenkinek használ, én pl. bőgök tőle.

Amikor épp őrülten szerelmes voltam, akkor akár a Verdákon is tudtam bőgni, mint a szamár... :(

2019. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Louis de Funes valamelyik csendőrös filmje.
2019. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4: Igen, nekem külön jó volt benne a romantikus szál, kisírtam magam rajta aztán a következő pillanatban már nevettem. Nem is az volt a fő ok amiért néztem, hogy feldobott, hanem, hogy teljesen beszippantott és kiszakított a valóságból.


De amik mindig feldobnak: Leslie Nielsen filmek :D

2019. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Ha eljő John Black, Angyalok városa, 28 éves és még szűz, Sommerbuy, Szellemek városa, Régi magyar filmek között sok jó van. Az újabbk közül: Zimmer frei, Zimmer freí 2. Hippolyt a lakáj, Meseautó, Tovább a nem magyarok közül: A kaktusz virága, Outlander, Top Gun, Az orleani szűz Milla Jovovich al. Sokkal jobb mint az Ingrid Bergmanos változat.

Dirty Dancing, Barfuß ins Glück, Szépség és a szörnyeteg, Lucy, Crazy stupid love, Das Zimmermädchen und der Millionär, Seelen, Cinderella Love Story, Sugar baby, Anna Karenina, Mester és Margarita, Engel sucht Liebe, Dich schickt der Himmel, Verhexte Hexen, Himmlischer Besuch für Lisa, Mutter aus heiterem Himmel, Verführung für Anfänger

2019. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor inkább kerülje az ember a romantikus filmeket,azzal nem elfelejti a szakítást,hanem fel elevenítti ami történt (visszaemlékesztet) szóval romantika kihúzva.Bud Spencer Terence Hill filmek mindig,minden körülmények között jók 😂👍
2019. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)!
2019. febr. 4. 21:07
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy makulátlan elme örök ragyogása

500 nap nyár

Közelebb

Dögölj meg, John Tucker!

2019. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!