Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek a 2005-ös King...

Szeretitek a 2005-ös King Kongot illetve a 2001-es Elveszett világ című filmet?

Figyelt kérdés

Utóbbival erre gondolok:

[link]


Ha láttátok mindkettőt, mi a véleményetek róla? Akár hosszabban is.


2019. febr. 7. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szeretem.

Az elveszett világot pont nemrégiben néztem újra, mert most olvastam el a könyvet és meghozta hozzá a kedvem. Kicsit csodálkozom, hogy a Primordián kívül ehhez nem született annyi folytatás, mint a Sherlock Holmes történetekhez. Szerintem lenne benne lehetőség. (A Jurassic world evolution sandbox módjában hasonló parkot is próbáltam csinálni Maple White föld, a térkép alapján, amit a könyvhöz mellékeltek, csak ott eléggé korlátozottak a lehetőségek sajnos.)

Mindenesetre engem eléggé megfogott. Tetszett a bejezése is, hogy a könyvvel ellentétben inkább hazudtak a felfedezésről, nehogy az emberek elpusztítsák később.


A King Kong is tetszett részben. De az pont Az elveszett világ ellentéte nekem. Ott lényegében mindent megölnek, amivel kapcsolatba kerülnek. Értékelem a munkát, amit a világ felépítésébe fektettek, az viszont már nem volt szimpatikus, hogy mindent el is töröltek. A film vége, a new yorki tombolással meg már teljesen érdektelen volt.

2019. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a hosszú választ!


Nekem mindkettő film nagy kedvencem és hiába hosszú mindkettő, nem fog el az az érzés, hogy mikor lesz már vége.

Tény, hogy a King Kongnak nem a szigeten kívüli cselekménye a legérdekesebb, de én azt is szeretem. Milyen érdekes egyébként, hogy az első 1 órában nem is látjuk King Kongot, mégis leköti az embert a film. Szerintem fantasztikus látványvilága van.


Az elveszett világ pedig amolyan aranyos film, legalábbis neken mindig az volt, Jurassic Parkokhoz képest mindenképp. A poénok jók benne, nem viszik túlzásba. Kár, hogy ezt a filmet nem sokat ismerik.

2019. febr. 7. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal Az elveszett világ egy két részes minisorozat és direkt tévére készült. Szóval a mozikba nem jutott el, lehet ezért ismerik kevesebben. Pedig jól sikerült és a színészek is jók benne.
2019. febr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, jól tudod. De ettől még elterjedhetett volna jobban is. Aztán lehet én vagyok elfogult vele.
2019. febr. 8. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!