Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az HBO-s...

Mi a véleményetek az HBO-s Deadly Class című sorozatról?

Figyelt kérdés
Hosszú, kifejtős véleményeket kérek.

2019. febr. 11. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Sorozatjunkien-n van hosszan kifejtett kritika, ahogy a legtöbb sorozatról is. Linkelni viszont nem tudom, mert itt törlik a kommenteket érte.
2019. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De neked személy szerint mi a véleményed?

De amugy meg köszi :)

2019. febr. 11. 20:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Én elkezdtem nézni de abbahagytam a harmadik rész felénél (azért csak a felét néztem meg mert suliban voltam és elment a net). Amikor hazajöttem már nem néztem és tegnap láttam, hogy kijött a negyedik rész de nem akarok megnézni, mert 40-45 perc ami szerintem kicsit sok. Mostanában a 20 perces sorozatrészekkel vagyok baráti társaságbwn:DD

Na de a kérdésedre a válasz

Amikor az első részt néztem az volt a véleményem, hogy ez milyen gáz alapkoncepció meg hogy ki talál ki ilyet.

Na szóval utána gondolkodtam rajta és tökre megtetszett. A szereplők is nagyon jól játszák a szerepüket pl: Lana Condor.

Először amikor láttam, hogy benne van arra gondoltam, hogy miért, meg hogy őt egy romantikus filmben láttam először (a fiúknak, akiket valaha szerettem), de most már megkedveltem ezt az oldalát is.

Egyszóval király ez az egész sorozat és szerintem elég híres lesz.

2019. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pár perce néztem meg a második részt, és egyre jobban tetszik, viszont nem tudom biztosra megállapítani, ez mennyire objektív, és mennyire tudható be annak az énemnek, ami alapvetően rajong a bűnözős sztorikért, illetve örömében sikít, hogy punk és goth szereplők vannak a sorozatban, egyes karakterek Judas Priest pólóban flangálnak, mások meg Def Leppardot, The Sisters of Mercy-t és Bauhaust emlegetnek. ':D Szükség lesz még ahhoz pár epizódhoz, hogy logikus megközelítésű véleményt alkossak teljességében, és véletlenül se csak a rocker szellem beszéljen belőlem. Összességében tetszik ennek a sorozatnak a mentalitása, ami így visszaolvasva morbidul hangzik, de nem konkrétan a gyilkolásra értettem. ^^
2019. febr. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik a sorozat és a képregény is :)
2019. máj. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajna nem lesz második évad... :(
2019. júl. 1. 11:47
 7/9 anonim ***** válasza:

2 vagy 3 részig jutottam, utána kasza. Az a kényszeres megfelelés hogy a valóságban működő USA-beli középiskolák mintájára működjön a történet helyszíne, nagyon lerombolja az élményt. Annyira azt akarják, hogy a tini nézők együtt érezzenek a karakterekkel, hogy lefelé épül tőle a sztori.

Oké, hogy a nagyon különc gyilkosság, meg méregtan órák vannak, de nekem az egyenruha meg az egyik jelenetben lévő pomponlányok gyakorló bevágása kivágta a biztosítékot. Mégis miért lenne egy gyilkosokat tömörítő szervezet - ami kényszeresen középiskolai külsőt vesz fel - testnevelés órája, focicsapata meg őket szurkoló pomponlányai? Vicc az egész, és ezen felhúzva magam a harmadik részt már be sem fejeztem, az első kettő is szenvedés volt a nagyon tipikus szerelmi háromszög klisé után.

Az ilyen nem HBO-ra való, hanem CW-re a vámpírnaplók meg hasonló tinikreálmányok közé. Ez egy szirupos tinisorozat ami felnőtt sorozatnak hiszi magát.

2019. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont az tetszett benne, hogy nem szeretne túl komolynak tűnni. Ez egy egyszerű tinisorozat, egy ilyen kis bolondos felütéssel, hogy ők gyilkosok stb... Valaki nem tudja befogadni az ilyen kicsit gyerekes agymenéseket, nekem sikerült. De azt is teljesen meg tudom érteni aki szerint ez értelmetlen és gyerekes.
2019. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De hát ez egyértelműen tini sorozat, számomra egyáltalán nem tűnt "felnőtteskedőnek". Mondjuk nem is vagyok abban a korban! :/ :D
2019. júl. 3. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!