Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Anno honnan szivárogtak az...

Anno honnan szivárogtak az infók hogy a Star Wars-ba Anakinból lesz Darth Vader?

Figyelt kérdés
Mikor megjelent az első rész, már akkor is hallottam ilyen pletykákat. De ezek honnan szivárogtak? Kettő meg három még sehol nem volt, internetet se nagyon volt elterjedve akkoriban.
2019. febr. 14. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Az eredeti trilógiából...
2019. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem volt nehéz kikövetkeztetni! Az eredeti trilógia - ami aztán ugye a 4.,5.,6. rész lett - a végén már teljesen egyértelmű, hogy Darth Vader valóban Luke apja, még ha a vezetéknevük nem is egyezik. Aztán amikor jött a tényleges kezdet (Baljós árnyak), hirtelen megjelenik Anakin, akinek ugyanaz a vezetékneve (Skywalker) - kicsit sem gyanús, ugye! ;)
2019. febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kellett kikövetkeztetni, kimondják a filmben:

https://www.youtube.com/watch?v=en8bh60K7m8

2019. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Már a Jedi visszatérben is mondja Luke hogy "megtudtam az igazságot, hogy te voltál valaha Anakin Skywalker" - mire Vader: "Ez a név már semmit nem jelent nekem".

Aztán az I. részben meg feltűnik egy gyerek aki Anakin Skywalker és erőérzékeny.

Szerintem nem egy atomfizikus szint összerakni innen.

2019. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!