Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Teljesen...

Mi a véleményetek a Teljesen idegenek című filmről?

Figyelt kérdés

Most néztem meg.

Jelenleg feldolgozás alatt áll az, amit láttam. Nehéz ennyi infót és érzelmi kavalkádot befogadni.

Lenyűgöző alkotás. Csak kissé fura. Mindenki mindenkinek kamuzott, mindenkiről kiderült valami, legtöbbjüknél súlyos dolgok. Kicsit azt éreztem túltolták, de közben mégsem.


Egy dolgot nem értek csak, hogy a végén miért ment haza Bianca és Cosimo együtt, mintha mi sem történt volna? Nevetgéltek is az autóban, persze semmi sem változott, Cosimo írta is az üzenetet a "barátja" feleségének.... Kicsit összevissza. De mégis lenyűgözött. Jól fel volt építve.


2019. márc. 27. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel, ami a filmben volt az igazából nem történt meg. Csak egy "alternatív valóság" volt, ami abban az esetben következhetett volna be, ha tényleg belemennek a játékba.

Azonban a valóságban elvetették és ezért ment mindenki úgy haza, mintha mi sem történt volna meg, mivel tényleg nem történt meg. S így mindenki folytathatta a titkokkal teli életét.

2019. márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, vagyis átfutott az agyamon ez a gondolat, de ezt mi jelzi a filmben?
2019. márc. 27. 13:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem a végét újra. Igazad van, tényleg így volt, csak elsőre nem jött át. Vagyis félig meddig igen, de mivel későn eszméltem rá, így kicsit zavaros volt.
2019. márc. 27. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!