Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van kiakadva mindenki...

Miért van kiakadva mindenki Márvel kapitány kinézetén?

Figyelt kérdés
Még ha biológiailag megváltozott és nem öregszik, akkor is próbál az ember adni a külsejére, változtatni. A saját filmje és a Bosszuállók közt majdnem 30 év van, még jó, hogy nem ugyan úgy néz ki.
2019. ápr. 11. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Lemaradtam valamiről? Ki vagy hol van rá kiakadva? nekem kifejezetten bejön, szerinte a legdögösebb szuperhős. Mi vele a baj konkrétan, mi nem tetszik rajta?
2019. ápr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az, szerintem semmi gond nincs vele, de az összes oldal nyomatja, hogy ki vannak akadva a Marvel fanok, mert ruzst visel a Bosszuallok Marvel kapitany O.o
2019. ápr. 12. 00:30
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Ha tudod, hogy mit kritizál az általad említett mindenki (ami valójában néhány ember), akkor abban kéred a segítséget, hogy értelmezzük neked azt, amit olvastál?


A túlzott smink lehet visszataszító. Igen. Ezt lehet kifogásolni. És? Neked tetszik, másnak nem.


Miért vonsz mindenkit bele a kérdésbe, amikor sokakat nem is érint? Túlzás és háborgás?

2019. ápr. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Annyira szánalmas, hogy ezen az oldalon, ha valaki feltesz egy kérdést, néhány ember mindjárt lekezeli, annak ellenére, hogy fingja sincs miről van szó, pedig tudtommal azért lehet kérdezni, hogy válaszokat kapjunk, persze nem az ilyen tudatlanoktól.

A tegnapi nap folyamán 9 cikkbe is belebotlottam csak este és nálunk(Londonban lakok) az újságban is benne volt, ahol azt firtatják, hogy a Marvel a filmben elcseszte ezt a karaktert és nyilván nem olyanoktól vártam a választ, akik nem olvastak róla és nincs véleményük ezzel kapcsolatban. Nem kioktatás vártam, ugyanis csak egy szimpla kérdést írtam ki, miszerint a magyarok véleményére voltam kiváncsi, hisz egy magyar oldalt se láttam erről… én kérek elnézést, hogy mertem feltételezni, hogy vannak még olyan emberek itt, akik mernek más nyelveken is blogokat, újságokat olvasni és nem ragadnak le a kényelmes megszokottnál.

Az a “néhány” ember, akiről szó van, az csak a Marvel Comics 30 Milliós fanköre. Ha meg csak olyan kérdést lehetne kiírni, ami csak többeket érint, akkor egy kérdés se lenne az oldalon. Miért érint több embert, ha valaki azt kérdezi meg, hogy lehet-e terhes? Vagy hogy mondja el otthon, hogy meleg? Mindenki személyes problémákat ír ki, tegnap engem az foglalkoztatott, hogy a vajon mi lehet a többség véleménye, hogy mennyire volt feminista ez a lépés.

Ilyesmi emberektől, mint te, nem is kérnék értelmezési segítséget, hisz magát az egyszerű kérdésemet sem sikerült feldolgoznod és mint már említettem, a választ sem tőled vártam, hanem olyanoktól, akiknek van véleményük a témában és nem csak azért járnak ide, mert reggel 7kor nincs jobb dolguk azon kívül, hogy mást kritizáljanak, annak ellenére, hogy nonszenszeket beszélnek. Mivan, még túl korán van?

Az út széli szajhád smink valóban visszataszító tud lenni(úristen, valamiben igazad van), de mivel Carolnak( mivel gondolom nem tudod, hogy ki is ő, segítek egy kicsit, ő Marvel kapitány) nem ilyen sminkje van, ebbol is látszik, hogy nem azért írtál, mert jószándékú vagy, hanem, mert okoskodni akartál.

Ez a túlzás és háborgás! Nem az, hogy kiírtam egy egyszerű kérdést.

Ui; egy jó tanács—> az életedben ilyen hozzáállással semmire nem fogsz menni, az élet nem erról szól, ha meg nonambe vadidegeneket akarsz kioktatni, akkor pedig maradj a saját témakörödnél. Felesleges volt energiát fektetned a válaszodba és ezt értékelni, jelezni is fogom. Kössz a semmit🙃

2019. ápr. 12. 08:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Műbalhé.

Médiahack stb.

2019. ápr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
:) de látod, hogy triggerelődik rajta a kérdező is keményen. Szóval szüksége van a világnak az ilyen "műbalhékra".
2019. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha tudod, hogy csak triggelődök, akkor miért válaszoltál?
2019. ápr. 12. 22:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne fogalkozz az okoskodókkal! Sajnos itt a gyakorin él egy kulon allatfaj...

a valaszodra valaszolva pedig: en is belefutottam egy par memebe, ahol a Marvelt ocsaroltak, hogy milyen himsovinisztak. Egyebkent en csak a hajan akadtam ki a Vegjatekban. Eloszor fel se ismertem rovid hajjal.

2019. ápr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!