Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harley Quinn. Mi a véleményete...

Harley Quinn. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Igazából egy kérdésem is lenne avval kapcsolatban, hogy hogy lett őrült? Pszhiáter létére. Próbáltam utána nézni, de csak annyit találtam, hogy szerelmes lett Jokerbe. Az indította el a lavinát. De mitől lett egy súlyosan antiszociális személyiség zavaros őrült? És láttam az öngyilkos osztagot. Legallábis a lényeget azt hiszem.

2019. ápr. 14. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Nincs bővebben kifejtve, annyit tudni amit írtál, hogy belegabalyodott a páciensébe, a Jokerbe és ő is megzakkant.

Én amúgy nem vagyok oda ezért a karakterért (mondjuk a Suicide Squad eleve egy rettentő rossz film volt, de azon kívül sem a kedvencem). Ha már DC csajok, akkor sokkal inkább Wonder Woman meg Mera.

2019. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Mondjuk én elég nagy Harley rajongó vagyok.
2019. ápr. 14. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Joker csak simán "észhez térítette" a maga módján

Meg van egy rész amikor sokkolja Harley agyát

2019. ápr. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 be tudnád nekem linkelni a videót? Érdekelne. Köszönöm előre is
2019. ápr. 15. 10:30
 5/7 anonim ***** válasza:
De azér lett bolond mert joker valamit csinált vele és mivek annyira szerette ő nem menekült
2019. nov. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nos, hogy valaszoljak, mint tudhattuk beleszeretett a betegebe, es a szerelem neha elvakit, es elfeledkezel rola ki vagy, es csak azt akarod hogy "ő" boldog legyen. De kozre jatszik hogy Joker mint lathattuk a sorozatban, Harley agyat sokkolja, legalabbis hogy kicsit.. Hogy fejezzem ki magam, orultebb legyen. De Harley mar alapbol insane-bb emberkent szuletett ha lehet igy mondanom. Ettol lett pszichopatabol szociopata talan. Vagy ennek a kevereke. Mivel maga a regi enje Dr. Quinzzel beszel hozza a fejeben, mert ugye 2 szemelyisege van, ezert mondjak hogy skizofrenikusan viselkedik. Joker a chemikus muhelyeben, ami egyben a buvo helye volt, belelokte egy lottybe aminek a nevet pontosan nem tudom, es az is kozre jatszott. Ezert van 2 szemelyisege, mivel igy valtozott at Harley Quinn-e, Harleen Quinzzelbol.
2021. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!