Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek ki az 5 kedvenc és 5...

Nektek ki az 5 kedvenc és 5 leginkább utált karakter a Marvel-moziuniverzumból?

Figyelt kérdés
Mind az eddig megjelent 21 filmből mondhattok bárkit aki fontosabb szerepet játszik, hőst és gonosztevőt egyaránt. Ki az 5 kedvenc és ki az az 5 aki a legkevésbé szimpatikus? Ha meg is indokoljátok annak külön örülök.

2019. ápr. 23. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Kedvencek:

Loki, Vasember, Pókember, Thor és Mordály

Legkevésbé kedveltek:

Vízió, Marvel Kapitány, Quill, Wanda, Mantis

2019. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedvencek:

Thor

Mindig is szerettem, a kicsit öntelt, de ugyanakkor tisztességes és remek jellemét.


Loki

Mindig is kedveltem a "trickster" karaktereket, nem is ő lett a kivétel.


Dr Strange

Szerintem az ő solo filmje a legjobb. Látni kiből ki lett, szerintem egy nagyon inspiráló történet arról, hogy nem adhatjuk fel.


Sólymszem

Példakép. Egy egyszerű ember, mégis beleveti magát a harcok közepébe.


Skarlát Boszorkány

A képregényekben is hamar kedvencem lett. Érdekes és jó képességek, szimpatikus jellem.

(+ Higanyszál)


Utáltak:

Arnim Zola

Azért, amit Bucky-val tett.

Másokat nem utálok. Vagy kedvenc karaktereim vagy közönbösek.

2019. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Kedvenc:

1.Pókember

2.Wanda

3.Marvel Kapitány

4.Thor

5.Groot

Általában azok a kedvenceim akiknek van hatalma és erős karakterek.


Utált/kevésbé kedvelt:

1.Bucky

2.Hadigép

3.Sólyom

4.Hulk

5.Drex

Ezek a karakterek számomra teljesen feleslegesek. Töltelék karakterek...

2019. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

(Véletlenszerű sorrend. Vélemént nem írok, mert nem vagyok nagy fan, csak a filmek alapján mondom)

Kedvencek: Vasember, Thanos, Thos, Mordály , Groot

Utáltak: Fekete Párduc, Sólyomszem, Vízió, Sólyom

2019. ápr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Thor*

és az ötödik lemaradt: Skarlát boszorkány

2019. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedvencek:


Loki

Őt nem kell magyarázni. Bírom a humorát, a szövegeit, jó hogy kiszámíthatatlan. Nálam ő felülmúlja az összes karaktert. Ja és Tom Hiddleston miatt is :D Helyes, jó harcos és varázsol. Engem elvarázsol mindenképp :) A kiszámíthatatlansága érdekessé teszi, rejtélyessé. A magyar hangja is zseniális, imádom a gúnyos modorát, a gúnyolodását. Szerintem rejtélyesen intelligens és ravasz.


Tony

Okos, gazdag, playboy, emberbarát :D szerintem neki és Lokinak vannak a legjobb dumái :D Szeretem benne, hogy mindenkinél jobban vágyik a békére. Kapitánynál is jobban, szerintem, csak Tony nem mutatja. Nagyon jó benne, hogy tényleg zseni. És jó benne, hogy a maga feje után megy. Nem igazán veszi magára a sértéseket. Pedig kap bőven. Ugyan nincs szuperereje, mármint ezt állítják. Pedig van. Az esze, na meg a humora együtt felér egy szuperképességgel.


Thor

Először is, rohadt menő, főleg, amikor villámlást kreál. Szerethető, aranyos. Egyik legerősebb hős, ez biztos. Tök jópofa volt, amikor a vitatkozó Kapitányékról vigyorogva megjegyzi, hogy milyen aprók :D Aranyosan naív. Aranyos, ahogyan Lokit próbálja meggyőzni a Bosszúállók 1ben, hogy hagyja abba. És külön plusz pont neki, hogy imádja nyakonragadni vagy éppen arconsimogatni a többieket.


Scott

Ő egyszerűen haláli :D Vicces amikor nem tud valamit, és kíváncsi, jó ötletei vannak. Amikor szól a többieknek, hogy megnő, akkor is olyan jó, hogy a többiek értetlenek, míg ő már igen igen készül :D


5-nek nem is tudom, ki legyen

Groot, Wong, Nagymester és Dr Strange között vaciálok :D

Akkor legyen Nick Fury



Utálni nem utálok senkit. Aki kevésbé szimpatikus, az

Pókember a hősök közül de vele sincs sok bajom, csak a film nem tetszett tőle.


Gonosztevők közül nagyon nem szimpi a Marvel Kapitányban a hapsi, aki elárulta Carolt

Nem szimpi Ronan, nekem róla egy festett apáca jut eszembe. Akkor Arnim Zola és Erik Killmonger. Így megvan az 5 :D

2019. ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedvencek:

Fekete Özvegy <3

(Úgy láttam hogy őt senki nem írta, de nem vagyunk egyformák:) )

Loki, Tony, Thor,

Doctor Srange/Skarlát boszorkány


Utáltak:

Amerika kapitány az egyetlen akivel nem tudok azonosulni de őt se utálom

2020. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!