Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bosszúállók: végjáték. Ezek...

Bosszúállók: végjáték. Ezek után mi lesz? (Spoiler)

Figyelt kérdés
Lesz folytatása vagy már vége? És ha lesz mi fog történni? Mi történt Gamorával, Vízióval és Lokival? Amerika kapitányt nem látjuk többé? Ki lesz a következő vasember? Mi volt a film végén az a hang? Vége a bosszúállóknak?

2019. ápr. 28. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Vízió meghalt.

Gamora és Lokit én sem értem teljesen, hogy mi van most velük...

Egy jó ideig biztos nem lesz Kapitány.

2019. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A Végjátékkal úgymond lezárult egy korszak az MCU történetében. De ettől még dehogy van vége, már vannak bejelentett filmek. Póoember 2, Doctor Strange 2, Galaxis őrzői 3,stb.


Loki, Vízió és Gamora meghaltak még a Végtelen háborúban. Banner a csettintéssel azokat tudta visszahozni akiket Thanos elporlasztott. Gamora egyedül a kivétel, akinek a múltbeli énje ugye megérkezett az MCU jelenébe, tehát nem az eredeti formájában, de ráfoghatjuk hogy életben van. A Galaxis őrzői 3 gyanítom, többek között épp arról fog szólni hogy őt keresi Quill.


Steve Rodgers-t mint Amerika kapitányt, aligha látjuk többé. Egyébként is szó volt arról hogy eddig szólt a színész szerződése, emiatt elég biztos volt hogy ez lesz az utolsó filmje. Csak épp a hősi halál helyett sikerült kiírniuk egy meghatóbb módon.


A hang szerintem Tony kalapálása volt amikor az első Vasember páncélt készítette. Ez lehet akár neki egyfajta memento, vagy valami utalás arra hogy Vasember nem halt meg, csak Tony helyett valaki más viseli majd a páncélt.

2019. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak már most olyan pletykák, hogy a kisfiú aki a Vasember 3-ban szerepelt fogja átvenni Tony helyét. Ő volt az az ismeretlen tinisrác Tony temetésén is. Bár szerintem ez a húzás nagyon erőltetett lenne, Tony Stark A vasember és kész, szerintem erről nem kellene több bőrt lehúzni :/


Én inkább a film végén a hangot egy gesztusnak gondoltam csak, az első Vasember filmre visszaemlékezésnek, de sokak szerint pont ez a hang utalt rá igen, hogy Vasember lesz, csak nem Tony-val.

2019. ápr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Gamora meghalt mert Thanos feláldozta a lélek kőért őt nem tudták visszahozni. Víziót is megölte Thanos amikor kiszedte belőle a követ de nem a csettintés miatt ezért őt se tudták visszahozni. Nekem úgy rémlik hogy Lokit is megölte (megfojtotta?) Thanos de ebben nem vagyok biztos mert már régen láttam.

Vasember egy volt és remélem nem csinálnak mégegyet mert az már nem lenne ugyan olyan

2019. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Loki lehet, hogy valahogyan kijátszotta a halálát.

Nem tudni, hogy a tesseracttal hova ment 2012-ben.

2019. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Loki lehet, hogy valahogyan kijátszotta a halálát.


Nem tudni, hogy a tesseracttal hova ment 2012-ben."


Nem tudni hogy sikerült-e neki, de ha igen, akkor is csak egy alternatív valóságban maradhatott életben. A valós idősíkon már évekkel korábban megölte Thanos, ez nem változott.

Persze előfordulhat hogy a két idősík között valahogy megoldják az átjárást, és mondhatni, feltámad Loki. De egy ilyen szál valószínűleg túl sok kavart okozna, szóval nem hiszem hogy meglépnék.

Legvalószínűbb esetben is valami spin-off moviet vagy esetleg sorozatot tudnék elképzelni ami a Végjáték által okozott alternatív valóságok valamelyikében játszódik.

2019. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van időgép, bármikor visszamehetnek a pl: vasemberért a múltba, és segíteni fog megmenteni a jelent, majd visszautazik, ha akar. Jó volt látni a két Amerika kapitány verekedését, tehát mégsem halnak meg, ha érintkeznek, mint anno a Jean-Claude Van Damme Időzsaru c. filmben.

Azok is utazhatnak az időben, akiket Thanos megölt, csak el kell értük menni.

2019. ápr. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!