Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Titeket érdekelnek a Végjáték...

Titeket érdekelnek a Végjáték utáni filmek?

Figyelt kérdés
Engem nem nagyon, a Végjátékkal lezárul egy nagy történet.

2019. ápr. 28. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Elég kifogyhatatlan a képregényes sztorik tárháza, most majd fel lehet vezetni egy újabb nagy történetet.
2019. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg nem úgy néz ki, hogy a közeljövőben komoly folytatást kapna a sztori, nem hiszem hogy az új pókember, vagy a Natasha múltját bemutató fekete özvegy filmből komoly sztori kerekedne ki, ahogyan a galaxis őrzői 3 is szerintem inkább csak egy önálló nagyobb sztoriba kapcsolódás nélküli film lesz.

Ettől függetlenül, bár nem várom gyermeki áhítattal a további marvel filmeket, de előbb-utóbb megnézem őket, mert rossz esetben is stabil közepes filmeket lesznek.

A többi pedig a jövő zenéje, nem tudjuk, hogy hosszú távon mit akarnak kezdeni a marvel filmuniverzummal, lehet hogy rebootolják, az X-man-eket is elejétől beleszőve, vagy reboot nélkül folytatják a sztorit, X-man-ek nélkülük, vagy velük együtt pl a SHIELD sorozatban látott terigen kristályok vízbe való bekerülésévél magyarázva meg a mutánsok felbukkanását, és hogy miért csak most hallunk róluk.

2019. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy-két karakter, akiket kedvelek ezért az ő történetük érdekel. Amolyan epilógus szerűen. Kíváncsi vagyok velük mi lesz, de nem vagyok benne biztos, hogy ha valami teljesen újba kezdenek, akkor az továbbra is érdekelni fog. Az tény, hogy a képregényekből még rengeteg történetet meglehet csinálni, mert lényegében az egész egy "never ending story". Viszont szerintem a filmes univerzum, azért kicsit más, nem lehet a végtelenségig húzni. Az se mindegy milyen új karaktereket fognak majd a későbbiekben behozni és kik fogják azokat játszani. Simán elmehet az egész egy olyan irányba, amire én már nem leszek kíváncsi.
2019. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, attól függ mi lesz. Lehet, hogy lesz, amit inkább kihagynék. (Thor 4 példának, ha igazak a pletykák.)

A Pókember után fogják bejelenteni az új filmeket a következő 5 évre, ha jól tudom. Majd meglátom, hogy mennyire érdekelnek.

2019. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!