Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az összes Marvel film sorrendben?

Az összes Marvel film sorrendben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Meg szeretném nézni az összes Marvel filmet sorrendben (hogy világos legyen minden).

Már pár filmet láttam, de úgy döntöttem csinálok egy kis Marvel maratont. Valaki tudna egy linket küldeni, ahol listázva van, vagy leírni nekem az összeset sorrendben? Előre is köszönöm a segítséget.



2019. máj. 4. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
2019. máj. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rafinált módja van a a lista megtalálásának.

Fogsz egy googlet, hozzá adz egy kis "marvel filmek"-et, lefejeled az entert és megnyitod az 1. találatot. (azthiszem valami wikipédia)

Letekered az oldalt a "filmek" részhez és már kész is vagy.

2019. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2-es, igen én is végig böngésztem legalább 20 oldalt, és mindegyikben (nagy részükben) máshogy volt, ezért tettem fel a kérdést ide.
2019. máj. 4. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy milyen emberek vannak mai napig, hogy nem bírják felfogni, hogy nyugodtan meg lehet nézni a megjelenés sorrendjében...
2019. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Helo , nem tudom kell e még , de nekem van egy linkem hozzá tessék: [link]
2019. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!