Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi értelme volt Missandei...

Mi értelme volt Missandei utolsó szavának: "Dracarys"?

Figyelt kérdés
Azt hittem történik utána valami sorsfordító esemény, de ennek így nem sok értelme volt. Akkor mit akart a sárkány nevével? Megbántani Danyt?
2019. máj. 7. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Talán utalás arra, hogy bosszulja meg, mert a sárkány nevének kimondása után szokott a pusztítás jönni. Itt ez elmaradt a dráma és fokozás megtartása miatt. Talán a következő részre utal (nem néztem meg az előzetest), hogy a tanácsok ellenére mégsem vér nélkül foglalják el a fővárost.
2019. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A sárkány neve Drogon(Khal Drogo-ról nevezte el Deny); a dracarys pedig sárkány tűzet jelen, a jelenet lényege kb az, hogy "égjenek, bosszulj meg, ne kegyelmez a gyilkosaimnak...." valami ilyesmi.
2019. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Na mindjart jon a sok spoilerpondro.:D

De egyetertek az elottem szolokkal, talan abban is remenykedett, hogy a sarkany megmenti (?). Hatasos volt, en teljesen mast vartam tole.

2019. máj. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

A sárkány neve Drogon, nem Dracarys (jézusom, nézed te egyáltalán a sorozatot? XD)

Két dolgot jelent(het)

1. Bosszúlja meg őt, és pusztítsa el Cersei-t.

2. Amikor Dany felszabadította őt és a Makulátlanokat, akkor hallotta először ezt a szót, így némileg ez a szabadságát is jelentheti.


Mégis miért akarta volna megbántani Dany-t???

2019. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
75%

Te igyanezt a sorozatot nézed??


"sárkány nevével" Nem, nem a sárkány neve. Hanem erre a parancsszóra tüzel a sárkány, nem is értem...


Ez azt jelentette, hogy támadd meg őet, égesd el őket, bosszúld meg, nincs más esély.


Megbántani?? Az egyetlen személy a sorozatban, aki soha nem bántána Danyt.


Szerintem túl kicsi vagy a sorozathoz, komolyan, nem vetlen a besorolás...

2019. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!