Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek lesz értelme...

Szerintetek lesz értelme folytatni a Marvel moziuniverzumot a Végjáték után?

Figyelt kérdés

Az számomra tök oké, hogy csinálnak előzmény filmet például Fekete özvegynek. Vagy csinálnak még egy Pókember filmet, ha ez szintén előrébb játszódik, mint a Végjáték, de szerintem le kéne zárni a Végjátékkal ezt az univerzumot.


Bár tény, hogy kismillió marvel hős van még a képregényekben, de attól tartok elrontaná azt, amit eddig alkottak.

Ettől függetlenül kíváncsi vagyok, hogy mik/kik lesznek még.


2019. ápr. 5. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lesz értelme. Az emberek eddig sem alapvetően a Bosszúállók filmek miatt nézték az önálló filmeket. Ezeknek külön is nagyon nagy sikerük van és én is jobban szeretem őket, vannak kedvenceim akiknek nézném még hogyan alakulnak a kalandjaik.

A képregények is több tíz éve mennek sikeresen, nem látom be miért ne lehetne a filmeket is folytatni.

2019. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetértek a kérdezővel, most még nagy a hype a Végjáték körül, de már így is kezd feleslegesnek hatni az új hősök (Fekete párduc, Marvel kapitány stb.) behozatala, így tényleg az lenne a jó megoldás ha ezt az univerzumot itt lezárnák (a Fekete özvegy filmet korábban el kellett volna készíteni, a Végjáték után az már 99% hogy nem fog nagyot szólni).

Persze nyilván tudjuk hogyan működik a filmipar a 21. században, amíg dollármilliárdos bevételeket generálnak ezek a filmek addig ha kell ha nem gyártani fogják őket, de a szerény véleményem az hogy ez a széria olyan jól összeállt és annyira jól sikerült, hogy a csúcson kellene abbahagyni. Ez nyilván nem fog megtörténni, de gyanítható hogy a Végjátékot már nem lehet majd felülmúlni vagy akár megközelíteni, és jön majd a lejtmenet szépen lassan, amíg az X-Men vagy a Star Wars sorsára nem jut ez a széria is, hogy megtermeli ugyan a pénzt amit kell, de az emberek maximum megszokásból mennek már rá, és egyre élesebben fogják kritizálni, így nem fog örökké megmaradni annak a korszakalkotó eposznak ami jelenleg.

2019. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem, ha folytatják is, hagyni kéne 2-3 év szünetet.

Szeretem ezeket a szuperhős filmeket és nem is írtam azt, hogy csak a Bosszúállók érdekelnek, a többit is szeretem. De szerintem korai lenne egyből újakkal folytatni.


Egyébként szerintem egyelőre semelyik karakter behozatala nem volt felesleges. Legalábbis én nem látom annak sem Fekete Párducot, sem Marvel kapitányt annak.


Az X-Men az egyik kedvenc filmsorozatom. Talán nagyobb kedvencem, mint a Marvel moziuniverzum, jó formán azon nőttem fel. Tény, hogy voltak gyengébb részei, de az utolsó Logan film azért ütött!

Én várom Darh Phoenixet és az Új mutánsokat is, bár az utóbbi előzetese elég gyengének tűnik.

2019. ápr. 6. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!