Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc Trónok harca...

Ki a kedvenc Trónok harca szereplőtök? És miert?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el a Tronok harcát és nagyon tetszik

Azt hittem nem fog tetszeni de nagyon jo

Az én kedvenc szereplőm a Ned Stark,

Remek családapa,férj és egyben egy harcos.



2019. máj. 8. 20:47
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Robb is nagy kedvenc lett de 2 rész mulva jön a Vörös nász
2019. máj. 12. 13:13
 22/40 anonim ***** válasza:
Jaime, Tyrion, Varis, Bronn.
2019. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Jaime magasan a kedvenc.


Cersei, Oberyn Martell (a könyvekben Ellaria Sand is), Brienne, Tyrion, a sorozatban Sansa is (a könyves verzióval egyelőre hadilábon állok), a Tyrellek. Többnyire azért, mert izgalmas őket nézni / olvasni és némelyikük fel tud mutatni olyan tulajdonságokat, amelyeket én is becsülök. Spoilert tőlem sem kapsz :P

2019. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim válasza:

Margery

Oberyn

Arya

Olenna

Jorah

Cleagen

2019. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
72%

Akik azt hiszik Daenerysnél folyik karakterrombolás, lol... benne mindig is megvolt a hajlam az őrültségre.


Jaime Lannister a könyvekben a kedvencem, a sorozatban viszont nála ment végbe igazi karakterrombolás.


Na meg Euron Greyjoynál, aki a másik kedvencem. Meg se közelíti valódi önmagát.

2019. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

"Jaime Lannister a könyvekben a kedvencem, a sorozatban viszont nála ment végbe igazi karakterrombolás."


A legutóbbi résszel sajnos igen... így kell 7 évadnyi karakterfejlődést kihajítani a kukába

2019. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak itt... Már akkor elkezdődött amikor az 5. évadba lement Dorne-ba bohóckodni Bronnal, és hogy jóval tovább maradt Cersei papucsa mint a könyvben... Már a walk of shame-nél ki kellett volna hogy legyen ábrándulva belőle. Aztán a 7. évad végén elkezdték elvinni jobb irányba, menteni a menthetőt... Azért, hogy most lerombolják az egészet.
2019. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem kotekedeskent, de a walk of shame foleg az o kapcsolatuk miatt tortent, nem ertem, miert kellett volna kiabrandulnia belole ezert. A Roberteset mar reg tudta
2019. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Unpopular opinion: Jon Snow a kedvenc az első pillanattól. Szeretem a jófiúkat. :) persze, amúgy az első évadban még mindenkinek Ned Stark a kedvence.
2019. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

#25 "Akik azt hiszik Daenerysnél folyik karakterrombolás, lol... benne mindig is megvolt a hajlam az őrültségre."

De sajnos ezt a sorozatban elfelejtették normálisan felvezetni.

Jaime karakterrombolásával maximálisan egyetértek. Euronnál nem volt mit rombolni, kb a felismerhetetlenségig átírták :(


#28 Jaime már a 4 évad 3. részében csúnyán kiesik a szerepéből. A könyvekben nagyjából ugyanebben a időszakban kezdenek vészesen eltávolodni egymástól Cerseivel. Nem akarom lespoilerezni szegény kérdezőnek az egész történetet, de a walk of shame előtt van egy mérföldkő a könyvben, ami Jaime mélységes kiábrándulását jelzi.


Ejnye, szegény Sandor Clegane-t meg majdnem kihagytam.

(#23 voltam)

2019. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!