Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc Trónok harca...

Ki a kedvenc Trónok harca szereplőtök? És miert?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el a Tronok harcát és nagyon tetszik

Azt hittem nem fog tetszeni de nagyon jo

Az én kedvenc szereplőm a Ned Stark,

Remek családapa,férj és egyben egy harcos.



2019. máj. 8. 20:47
1 2 3 4
 31/40 csingilingg84 ***** válasza:
80%
Jaime, Brienne, Kisujj, Arya
2019. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
27es: Pontosítok. Nem a walk of shame miatt kell kiábrándulnia belőle, hanem nagyjából ott van egy olyan mérföldkő, ami azt jelzi hogy Cersei végérvényesen elvesztette őt. De már onnantól hogy visszatér Királyvárba el kellett volna kezdenie lassan kiábrándulni, majd mikor Tyrion megszöktette a S4 végén, nem ekkora bromance-ben kellett volna elválnia tőle, hanem Tyrionnak el kellett volna mondania neki minden szrt amit Cersei tett, kikkel kefélt félre, stb. és az igazi Jaime már onnantól ki kell, hogy legyen ábrándulva Cerseiből egyre jobban. A Walk of shamet azért említettem, mert amikor azt meg akarják tenni, Cersei küld egy levelet Jaime-nek, hogy menjen érte és mentse meg. Jaime meg el sem olvassa, csak megkérdi kitől jött, és amikor hallja, hogy a királynétól, szimplán a tűzbe veteti. Ez a sorozatban belőve kb 5. évad. Ehhez képest Jaime itt egészen a 7. évadig papucs marad, még azután is, amit a 6. évad végén tesz Cersei. Márpedig pontosan tudjuk Jaime miért ölte meg az Őrült Királyt. Cersei kb ugyanazt csinálta meg... A 7. évad végén kb a szakadék széléről próbálták visszarántani Jaime jellemét, és elkezdték jobb irányba vinni, de ezzel se kezdtek semmit, sajnos az utolsó részekben végérvényesen tönkrevágták. Míg az egész arra kellett, hogy épüljön, hogy ő márpedig nem ugyanaz az ember mint egykor (ő maga is kimondja, meg mások is), mégis úgy cselekszik, mintha mindezt semmibe venné. MEg, hogy nem érdekli őt Királyvár népe, csak Cersei... Na persze. Szintén az Őrült Királyt tudom felhozni, tudjuk jól, hogy azért ölte meg, hogy ártatlanok millióit mentse. Továbbra sem tartom elfogadhatónak, amit a sorozatban műveltek vele... Ráadásul a készítők a valonqar jóslatról is megfeledkeztek úgy látszik. Hacsak nem a kövek voltak a kistesók.
2019. máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
66%

#30 azért a sorozatban is már egy jóideje látszott Daenerysen az őrültség jele, hogy a trónjáért szó szerint bármit megtenne és semmi más nem számít neki... Az mondjuk igaz, hogy túl hirtelen kattant el az agya egyik pillanatról a másikra, dehát ilyen összecsapott részekben majd pont ezt lesz idő felvezetni amikor más fontos dologra sem volt idő.

27es voltam megint.

2019. máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Azért tök jó, hogy itt spoilerezik mindenki, miközben a kérdés kiírója még nagyon max az 5. évadnál járhat
2019. máj. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Nem baj XD
2019. máj. 14. 17:52
 36/40 anonim ***** válasza:
66%
Engem már csak az érdekel, hogy Tormund (és Jaqen) jó eséllyel megúszta. A többiek meg mehetnek vissza a balettbe ugrálni.
2019. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Ezer sebből vérzik a 8. évad, de ami Dany karakterével történt az szerintem pont nem egy ilyen dolog

Igen van neki egy “cuki” oldala is, rabszolgafelszabadítósdi, törődik az emberekkel, stb.. De ott volt az is hogy már az első évadtól kezdve a lehető legbrutálisabban számolt le mindenkivel aki elárulta, és a legkegyetlenebb dolgokra képes ártatlanokkal szemben is ha éppen ennek látja szükségét

Amikor legelőször úgy igazán kimutatta a foga fehérjét talán Mereen volt, ahol egy csomó mestert keresztre feszíttetett, miközben ő is tudta hogy sokan ártatlanok voltak

Vagy amikor a sárkányával etetett meg egyet csak hogy félelmet keltesen

Az is emlékezetes volt amikor Tyrionnak ecsetelte mit csinálna a rabszolgatartó városokkal akik a 6. évad végén megtámadták őket Mereenben (porig égetni, mindenkit lemészárolni)

A 8. évadra elvesztette a legbizalmasabb tanácsadóit/barátait, a seregei nagy részét + két sárkányt is

Ráadásul ott volt Jon is aki elárulta, és helyette akart mindenki királynak

Rendkívül sarokba lett szorítva, és sokan tényleg csodálkoznak rajta hogy ezt meglépte? Ez is egy ugyan olyan szükséges kegyetlenség volt mint amiket eddig is csinált

Ha nem lépi meg Jont választják az emberek királynak, ő meg egy másodrendű senki lett volna mellette

Így viszont biztosan nem fogja senki pedzegetni ezt a témát, mert azonnal eszükbe jut mit tesz azokkal akik ellene fordulnak

2019. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
57%
JOFFREY :DD és mert ő fuking Joffrey
2019. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Oberyn, Tormund, Arya
2019. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Robb,Tyrion, Brienne <3
2019. szept. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!