Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Végtelen Háborút vagy a...

A Végtelen Háborút vagy a Végjátékot szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
2019. máj. 18. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A Végtelen Háborút nem láttam, de a Végjáték (Ender's game) szerintem nagyon jó.
2019. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőt imádtam. De talán inkább a Végtelen Háború jobban tetszett. A Végjátékban csak Tony Stark, Steve Rogers meg talán Peter Parker kapott rendes lezárást. De ettől függetlenül imádtam, még meg is könnyeztem. :D
2019. máj. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Végjáték nekem sajnos nagy csalódás volt, Végtelen Háború meg épp, hogy meglepett, egész jó volt.
2019. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Neked melyik volt a jobb éved, 2018 vagy 2025? Ja hogy még nincs is 2025? Na látod. Nehéz lenne olyan filmet kedvencnek választani aminek megtekintésére még nincs lehetőség. Legkorábban szeptemberben lehet majd erre érdemben válaszolni, addig meg természetesen, kizárásos alapon a Végtelen háború.
2019. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, te miről beszélsz? 😂😂
2019. máj. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Végtelen háború jobban tetszett. A Végjáték egy kicsit csalódás volt. Attól még tetszett, de nem ütött akkorát összességében.
2019. máj. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Végjáték kapi miatt! Baromi jó lezárást kapott, és amikor megkapta a pörölyt...epic
2019. máj. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#4 Te milyen drogot szedsz ember? :D Adj nekem is!
2019. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!