Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit gondoltok a Tronok...

Ti mit gondoltok a Tronok Harca utolso reszerol? Meg a 8. evadrol?

Figyelt kérdés

2019. máj. 20. 07:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

"Arya a felfedező... oké, bár eddig soha nem mondta senkinek, hogy Kolumbuszi vágyai lennének."


Már korábbi évadokban is feltette a kérdést, hogy "What is west of Westeros?" A kommented többi részével egyetértek, de sztem Arya története elég jól lett lezárva. Kb. az egyetlen karakter, akinek elégedett vagyok a lezárásával.

2019. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Robin Arrynt kihagytam. Jóképű lordá cseperedett. Ez jó volt.
2019. máj. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
25%
Nem tetszett. Sajnáltam a sarkányok anyját. Miután segített északnak a mások ellen, csúnyán ellene fordultak. Ahelyett, hogy támogatnák. Ráadásul pont Havas Jon ölte meg, akire nem számított, szerette. Ez annyira övön aluli volt... És mit kap? Elmehet a vadakkal. Ahelyett, hogy kivégeztetnék árulás miatt.
2019. máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit szomorú, hogy Dany végül megszerezte a trónt, de egy másodpercet sem ült benne, épp csak megérintette.
2019. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
51%

"Nem tetszett. Sajnáltam a sarkányok anyját. Miután segített északnak a mások ellen, csúnyán ellene fordultak"


Akkor te nem a 8. évadot nézted. Ki fordult ellene? Mindvégig támogatta Jon, még Sansa ellenében is. Az északi seregek is ott voltak Királyvár ostromakor. Ahol Dany miután megnyerte a csatát, lemészárolt egymillió ártatlan embert.

2019. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
64%
Jon leszurta, Sansa elárulta már korábban. A vége felé már senki se állt úgy igazán mellette, max Szürke Féreg.... Senkije se maradt.
2019. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
49%

"Jon leszurta"

"A vége felé már senki se állt úgy igazán mellette, max Szürke Féreg"


Na és vajon miért? :DDDD Biztos nem azért, mert kinyírt 1 millió embert xD

2019. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
74%

Sansa nem árulta el. Az nem árulás, hogy elmondta ki a jogos trónörökös.

Ennyi erővel Eddard Stark is áruló, amikor azt mondta, hogy Joffreynak nincs joga a trónra.

2019. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
62%
Minden háborúnak vannak áldozatai. Vagy evakuálják az embereket minden háború előtt ki a városból? Azt se feledjük, hogy Cersei akarta gyakorlatilag pajzsként használni ezeket az embereket....
2019. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
80%

Lerombolni a vörös tornyot, nem törődve az oda csődített tömeggel egy dolog, de szándékosan a civileket, gyerekeket és nőket, és a magukat megadó katonákat gyilkolni városszerte már egészen más. Dany nem örült meg, de túl ment egy határon, ami fel ért egy árulással a részéről.

Azt, hogy ezt nem vezették fel rendesen köszönhetjük a forgatókönyvíróknak.

2019. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!